Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Almanya - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Almanya

İyi günler ben Almanya da yaşayan aynı zamanda Türkiye ye de gidip geliş yapan bir bayanım. Ailem yıllar önce buraya gelmiş ve burada doğdum ve burada evlenmek isterim. Ailem yani biz aslen Kırşehirliyiz. Yıllar önce buraya gelmişiz. Tabi her yaz memlekete gelir ve tatil yaparız yada vakit geçiririz.Bende bunun için evlilik ilanı Almanya ilanını açmak istedim ki bu siteye kendime uygun bir bey bulabilmek ve evlenmek istediğimden dolayı bunu açmak da uygun geldi.

Ailem artık yazları benim yanımda kışın da Kırşehir de geçirmek istiyor ve ben de burada yalnız kalacağım aslında yalnız kalmak bir sorun değil benim için sonuçta arkadaşlarım ailem beni buraya bağlayan her şey bütün geçmişim burada sonuçta bu yüzden de bu konuda pek endişelenmiyorum. Ancak yaşım 31 ve bu yaşa kadar hem hayatımı bir düzene sokmak için uğraştım ve artık kendi ayakları üstünde duran çalışan hayatını daha iyi bir hale getirmek isteyen bir bayanım. Ben Almanya da yaşamak istiyorum ne kadar ailem Türkiye ye tekrar dönmek istese de ben de tam tersi bu gibi bir durum düşünmüyorum. Saygılı bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine bağlı evini ailesini düşünen bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar ve ailesine düşkün işi ve evi ile vakit geçiren normal bir bayanım. Daha önce evlilik yapmadım çünkü kendime uygun düşüncelerime uygun bir bey bulamadım.Bunun için zaten bu arkadaşlık sitesine evlilik ilanı Almanya da yaşayan ve evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum.

Almanya da yaşayan bekar evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evine ve ailesine düşkün ve bekar hiç evlenmemiş yada evlenmiş ve ayrılmış bir bey de olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim bu çocuk sevmediğimden değil aksine çocukları çok severim ancak bu güzel duyguyu kendim yaşamak daha çok isterim. Benim gibi evlilik düşünen ciddi düşünen evlilik ilanı Almanya ilanı bakan yada ilgilenen bey arıyorum. Yaşı 31-38 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlanı Almanya - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Şubat 2024 25 Şubat 2024 — 03:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar