Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş arıyorum - 03 Afyon, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş arıyorum

Merhaba ben Feride 27 yaşında daha önce hiç evlenmemiş Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçesinde ailesi ile yaşayan ve aynı zamanda çalışan bir bayanım. Buraya ilan eklemekteki amacı dürüst güvenilir bir bey ile tanışıp hayatımı birleştirmek istemem. Aklında evlilik kararı olan ve kendini maddi ve manevi olarak bir evlilik için hazırlamış arkadaş arıyorum. Daha önce hiç evlenmemiş ve haliyle çocuk sahibi olmayan bir bayanım. Hem çalışıyorum hem de aileme destek olmaya çalışıyorum. Tüm hayatım işim ile ilem arasında geçiyor ve bu nedenle biri ile tanışıp bana uygun olup olmadığını görcek kadar zaman ayıramıyorum. Bu nedenle buraya ilan ekleyerek bu ilan aracılığı ile bir ciddi niyetli erkek arkadaş arıyorum. Arkadaş arıyorum ancak sadece sürekli olarak arkadaşlık olarak anlaşılmasın lütfen. Niyeti son derece ciddi ve aklına evlilik fikrini yerleştirmiş bir bey arıyorum.

Aradığım bey 27 ile 35 yaşları arasında olabilir. Hiç evlenmemiş ya da evlenip boşanmış dul bir bey de olabilir. Ancak çocuk sahibi olmaması benim için önemli bir kriter. Maddi olarak kendine ailesine bakabilecek seviyede orta ve üzeri gelir gurubunda bir bey olabilir. Ben de çalışan bir bayanım ve eşimin sorun etmemesi halinde evlendikten sonra da çalışmayı düşünüyorum. Belki çocuk sahibi olduktan sonra çalışmayı bırakırım ancak ailesine destek olarak huzur bulan bir bayan olarak sanırım alışkanlık diyebilirim. Kedi ayaklarımın üzeride duramadığımda kendimi işe yaramaz hissediyorum. Fiziksel ya da dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Kendine dikkat eden ya da dış görünüşüne özen gösteren her bey bana mesaj gönderebilir. Benim asıl önem verdiğim nokta karşımdaki beyin yani eşim olacak beyin iç güzelliğidir. Dürüst ve dürüst bir hayat süren beyler her zaman benim için ideal eş adayıdır.

Kriterlerime uymayan ya da başka amaçları olan beylerin ilanım için mesaj göndermemelerini rica ediyorum.Bu gibi mesajlar ya da ne olduğunu çözemediğim bir ya da iki kelimelik mesajlara yanıt vermeyeceğim. Mesajlarınızda uyduğunuz kriterlerimi ya da sizin de kriterleriniz var ise belirtirseniz ayrıca memnun olurum …Arkadaş arıyorum - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Şubat 2024 10 Şubat 2024 — 05:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba, 27 yasındayım ıstanbulda oturuyorum ve kendı ısımı yapıyorum tekstıl uzerıne maddı durumum gayet ıyı. 1.83 boyunda ve 75 kıloyum ve esmerim. Konusmak ve tanısmak ıstersen yazabılırsın.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar