Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Olan Çekip Gitmektir - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Olan Çekip Gitmektir

Hayatta bazı zor olaylar yaşar insan. Hiç beklemediği başına gelmeyeceğini düşündüğü olaylar yaşar. Ve bu olaylardan dolayı da hata yapabilir veya yanlış seçimler yapabilir. İşte bu olaylar karşısında asıl önemli olan bence kolay olan çekip gitmektir zor olan ise kalıp onla mücadele etmektir.

Bir gönül yarası yaşadığımızda veya duygusal acı yaşadığımız her seferinde kendimize sorduğumuz bir soru olur bu soru geçmişte ki acıları bırakıp yola nasıl devam edebiliriz bunları hatırlamadan bu acılardan nasıl uzaklaşırız. Geçmişe bağlı kalmak geçmişte ki acılarımızı tekrar ama tekrar yaşamamıza neden olur. Ve bu bilinçaltımızı bozan bir durum olur. Bunun için de bu acılardan kurtulmak için kolay olan çekip gitmektir ancak bununla başa çıkmak için çekip gitmekten daha fazlasını yapabiliriz bence. Bizi insan olarak birbirine bağlayan şeylerden biri de acı hissetme yeteneğimizdir. Bu acı ister fiziksel ister duygusal olsun, hepimizin incinme deneyimleri vardır. Bizi ayıran şey, bu acıyla nasıl başa çıktığımızdır.Acılardan kurtulmanın en iyi yollarından biri, durumdan dersler çıkarmak ve bunları büyümeye ve ileriye dönük odaklanmak için kullanmaktır. Ne olması gerektiği konusunda kafa yormaya takılırsak, acı verici duygular ve anılarda hareketsiz kalabiliriz.

İşte acılarımızdan kurtulmak için çekip gitmek yerine yani kolay olan çekip gitmek ancak bu acılarımızla mücadele edersek ve onları geride bırakıp önümüze bakabilirsek bunlardan kaçmamıza gerek kalmaz. Ve çekip gitmek yerine onlarla mücadele etmeyi o acılara tutunmayı ve dersler almalıyız ki tekrar hayatımızda bizi yıkan şeyler olmasın ve bunlara karşı daha çok direnmeyi öğrenmeliyiz ancak bu şekilde yaparsak bu acılardan kurtulmak yerine onunla yaşamayı öğreniriz.Kolay Olan Çekip Gitmektir - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Mart 2024 16 Mart 2024 — 03:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar