Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Belçika - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Belçika

Merhabalar ben Belçika da yaşayan bekar çalışan aynı zamanda eğitim gören bekar bir bayanım. Ben konuşmak sohbet etmek birbirimizi tanımak ancak ileriye doğru ciddi düşünen bir bayanım. Benim istediğim evlenmek istiyorum Belçika benim gibi yaşayan bir bey arkadaş bulmak ve ciddi bir ilişki düşünmek evlilik düşünen bir bey arıyorum.

Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailem daha önce Belçika da yaşadı ve bende burada doğdum ancak daha sonra Türkiye ye yeşleştik ve orada büyüdüm. Ancak daha sonra ben hem yabancı dil eğitimi almak için hemde buraları tekrar görmek için buraya yerleştim. En azında şu anlık burada yaşamak istiyorum. Ve aklımda Türkiye ye dönmek gibi bir düşüncem yok. Ama aynı zamanda da evlilik düşünen bir bayanım. Ancak bunun için de burada bu şekilde bir ilan açmak benim için iyi olur diye düşündüm. Benim gibi Belçika da yaşayan veya yaşamayı düşünen ve aklında ciddi bir düşünce olan hayat arkadaşını arayan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok arada sırada Türkiye ye geliyorum. Hem ailemi görmek için hem de tatil olarak geliyorum. dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ve artık evlenmek istiyorum. Yaşım 31 beni anlayan dinleyen benimle aynı düşüncede olan bir bey arıyroum. Evlenmek istiyorum Belçika benimle birlikte yaşamak isteyen ciddi düşünen evlilik düşünen bir bey arıyorum.

Bekar dürüst saygılı kibar nazik olan bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir ancak çocuğu olmasını istemem. Çocuk sevmediğinden değil aksine çocukları çok severim ama bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim. Yaşı 31-40 arası olan ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen ve evlenmek istiyorum Belçika yaşamayı sorun etmeyecek bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Belçika - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Nisan 2024 19 Nisan 2024 — 20:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar