Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık İlanları Yeni - 81 Düzce, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık İlanları Yeni

İyi günler ben ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açmakta bulunuyorum. Daha önce hiçbir arkadaşlık sitesine ilan açmadım. Ve arkadaşlık ilanları yeni ilan açmak ve yeni ilan oluşturmak istedim kendi adıma. Aslında bir sürü site gördüm. Ancak kendime bana uygun gelmedi.

Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini ücretsiz ilan açabileceğim ve durmadan online olmama gerek olmayan ve gelen cevaplara göre kişilerle iletişim kurmak bana göre uygun geldiğini düşündüğüm için buraya arkadaşlık ilanları yeni bir ilan oluşturmak ve kendimi tanıtmak istedim. İlk öncelikle yaşım 39 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir bayanım Bu evliliğimden çocuğum yok. Kendi ayaklarımın üstünde duran çalışan bir bayanım. Düzce de yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce ki evliliğim kısa sürdü birbirimizi iyi tanımamışız bazı sebeblerden ötürü de ayrılmaya karar verdik. Ne yazık ki insanlar değişiyor ve bazen hatalar yapabiliyoruz benim hatam da yanlış kişiye inanmak ve güvenmek oldu sanırım. Ama ayrıldık. Dürüst, saygılı, bakımlı, kendine özenen, eğlenceli, samimi bir bayanım. Aslında aklımda evlilik düşüncesi yoktu. Ancak yalnız olmak ve etrafında ki insanların sana bakış açısı yüzünden yani toplum baskısı yüzünden hayatımı birleştirebileceğim doğru kişiyi bulmak istiyorum.

Ve bu yüzden de arkadaşlık ilanları yeni kendi adıma bir ilan oluşturmak istedim. Benim istediğim bey yada hayatımı birleştirebileceğim bey öncelikle evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bey olması önemlidir. Yaşı 39-46 arası olan evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlendikten sonra bende çalışmak isterim ki aileme evime destek olmak isterim. Evine ailesine düşkün saygılı, dürüst, kibar, nazik, anlayışlı bir bey olması kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey olmasını isterim. İlgilenen ciddi evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaşlık İlanları Yeni - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Mart 2024 7 Mart 2024 — 15:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar