Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Özbekistan Arkadaş Sitesi - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Özbekistan Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Işıl bekar çalışan Özbekistan da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Zaten eski eşim Özbekistan da yaşıyordu. Ve bende evlenince buraya geldim ve yerleştim. Ancak anlaşamadık bir zaman sonra ve ayrılmaya karar verdik. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Daha doğrusu bu karara varma sebebim ise Özbekistan arkadaş sitesi bakıp kendime arkadaş bulmak ve tanışmak istediğim için buraya ilan açmak istedim.

Ben ciddi bir evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak ve bir arkadaşla ciddi düşünebileceğim bir Özbekistan arkadaş sitesi bakıyordum. Ancak pek ilgimi çeken bir site bulamadım ve bunun için de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan Özbekistan da yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 39 3 sene evli kaldım. Ancak daha sonra anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran samimi dürüst saygılı bakımlı kendine özenen bir bayanım. Benim gibi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyen bir bey arıyorum. Amacım ciddi maddi konuda bir beklentim yok. Ciddi düşünen ve bu amaçla tanışmak ve arkadaşlık kurmak isteyen bir bayanım. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve tanışmak isteyen bir bey arıyorum.

Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bağlı ve sadece hayatında mutluluğu arayan bir bayanım. Özbekistan da yaşayan ve ya Türkiye de yaşayan da olabilir. Benim için bu önemli değil. Benim aradığım sadece mutluluk arayan ve mutluluk isteyen bir bayan olarak ciddi düşünebileceğim ve ilgilenen bir bey arıyorum. Yaşı 39-48 arası olan evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir. Özbekistan arkadaş sitesi ile ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.



Özbekistan Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Mart 2024 8 Mart 2024 — 20:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar