Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Mesaj Arkadaş Ara - 37 Kastamonu, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Mesaj Arkadaş Ara

Merhaba ben kendime mesaj arkadaş ara isteğimden dolayı seri ilan açabileceğim üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık sitesine ilan açıp bırakmak istedim. Mesajlaşabileceği yanında rahat sohbet edebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Mesaj yoluyla konuşmak telefondan sohbet etmek benim daha çok hoşuma gidiyor. Bunu tercih etmemin sebebi insanlar yada konuştuğun kişi daha samimi olabiliyor yada sesini duyunca ses tonundan neyi nasıl söylemek istediğini daha iyi anlıyorsun gibi geliyor. Bu nedenden dolayı mesaj arkadaş ara isteğimden dolayı bir arkadaşlık sitesine üyelik gerektirmeden ilan açmak istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesini buldum ve kendi adıma bir ilanım olsun istedim bende. Biraz kendimi tanıtayım. Yaşım 25 bekar daha önce hiç evlilik yada nişanlılık yapmadım. Çalışıyorum okul yeni bitti sayılır ve iş hayatına atıldım. Kendi ayakları üstünde duran çalışmayı seven boş vakitlerinde de ailesi ile yada evinde vakit geçirmesini seven bir bayanım. Dürüstlük, samimiyet, saygı benim için her şey ben nasıl davranıyorsam karşımdaki kişiden de aynı saygıyı dürüstlüğü beklerim. Maddi amaçlar için burada değilim bu şekilde saygısız bir şekilde yaklaşmayın bu konuta katıyım ve asla cevap vermem. İnsanların bir duruşu olmalı bir kişiliği olmalı arkadaşlık sitesinde bulunmak demek istediğin gibi davranmak demek değil bu yüzden saygı dürüstlük çevresinde arkadaşlık yapmak tanışmak istiyorum ben. Tanışıp birbirimizi anladıktan sonra birbirimize telefon numaralarımızı verip daha samimi bir arkadaşlık yapmak niyetim. Kastamonu’da ailemle birlikte yaşıyorum. Boş vakitlerimde ailemle yada evimde kitap okuyarak müzik dinleyerek veya arkadaşlarımla buluşarak geçiririm zamanımı. Sadece şu dönemde internette dolaşır iken arkadaşlık sitelerine rastladım ve bende bu konuda bir ilan açıp hemde hayatıma biraz heyecan katmak için burada arkadaşlık kurmak istedim.

Amacım arkadaşlık seviyeli saygılı bir şekilde bir beyle tanışıp sohbet etmek konuşmak günlük hayattan hayatlarımızdan yaşantılarımız dan sohbet edip konuşmak için ve ileriye doğru mesaj arkadaş ara için bu ilanı açmak istedim.Yaş benim için önemli değil. Kendini bilen saygılı kişiliği oturmuş her beyle arkadaşlık edebilirim. Sadece beyler değil bayanlarla da sohbet etmek konuşmak arkadaşlık etmek isterim.Mesaj Arkadaş Ara - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Ocak 2024 13 Ocak 2024 — 00:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar