Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Veren Dul Bayanlar - 34 İstanbul, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Veren Dul Bayanlar

Merhabalar iyi günler herkese ilanımı okuyan herkese. Ben ismim Yusuf bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Aslında daha önce de bu siteye bakmıştım bir iki ay önce ancak kendi adıma bir ilan açmadım ve daha sonra da pek giremedim. Daha önce de baktığım bu sitede ki şey ise evlilik ilanı veren dul bayanlar bakmıştım. Tabi aynı kriterlere sahip olduğunu düşündüğüm bayanlar vardı arasında.

Ama dediğim gibi pek ne cevap verebildim ne de kendi adıma bir ilan açmıştım. Zaten bildiğim ve daha önce den baktığım bir site olduğunu düşündüğüm için de tekrar evlilik ilanı veren dul bayanlar bakmak istedim. O zamanlar iş için pek girememiştim ancak arası sıra giriyordum ve şimdi biraz rahatladım ve kendime göre ilan bakmaya başladım ancak pek ilgimi çeken benimle aynı düşüncede olan bir ilan bulamadım ve bunun için de en iyisi kendi ilanımı açmak diye düşündüm ve bu ilanımı açmak istedim. Yaşım 38 bekar çalışan daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. İstanbul da yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst, içten bir beyim. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim. Benim istediğim evine ailesine bağlı bir bayan arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir. Evlendikten sonra İstanbul da yaşamayı düşünüyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çok şükür işim evim var. Evime aileme bakabileceğimi inanıyorum. Ama benim için önemli olan sevgi saygı ve dürüstlük evi aileyi oluşturan temel bunlar diye düşünüyorum. Benim gibi düşünen yaşı 30-38 arası olan evine ailesine bağlı bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Bunun için de evlilik ilanı veren dul bayanlar veya bekar da olabilir evlilik düşünen ciddi düşünen dürüst samimi saygılı evine ailesine bağlı bayan arkadaşları beklerim.Evlilik İlanı Veren Dul Bayanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 31 Mayıs 2024 31 Mayıs 2024 — 22:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar