Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Güzel İlanı Aşk Sözleri - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Güzel İlanı Aşk Sözleri

Aşk ne güzel bir duygu değil mi adını duymak bile insanın içini ısıtan içine karmakarışık duygular yükleyen bir kelime. Oysa onu yaşamak o güzel duyguyu hissetmek daha güzel olur bence. Ama ne yazık ki artık aşk o kadar hafife alınıyor ki insanlar arasında yada ilişkiler arasında bence bu kadar hafife alınmaması gereken bir durum. İşte bunun için de güzel ilanı aşk sözleri birisini sevdiğin zaman ve aşık olduğun zaman ona açılmak için en güzel yöntem bence.

Sevdiğin kişiye açılmak istiyorsun ama nasıl yapacağını yada nasıl söyleyeceğini bilmiyorsun. Hayatında sevdiğin ve her zaman seveceğin kişi olmasını istiyorsun. O kişiyi önemsiyor ve değer veriyorsun her zaman yanında olmak her an yanında olmak istiyorsun. Ona baktığında huzur hissedersin. Gözlerinde ki aşka odaklanmak onun aşkına bağlı olmak onun aşkına karşılık vermek istiyorsun. Ancak bunu nasıl kelimelere dökeceğini nasıl ifade edeceğini bilememek de zor bir durum. Çünkü bu kadar duygu hissettiğin ve senin için bu kadar önemli olan kişiye karşı direk o kişiye karşı olan duygularını söylemek biraz hafif kalır. Zaten böyle bir şey istemezsiniz. Ancak bunu güzel ilanı aşk sözleri ile ifade etmek gerçekten bu sözler karşısında ona olan duygularını açıklamak gerçekten güzel bir durum.

Ama baktığımızda artık aşkı bu kadar ciddiye alan pek bir kişi bulmak zor gibi duruyor. Eğer zaten böyle gerçek sevgiyi size gerçek aşkı hisseden kişiyi bulduysanız hayatınız sizin için çok güzel olur. Hayatı yaşamak hayatı önemsemek bile aşkla olan bir şey. Sevdiğin aşık olduğun kişi senin için hayatın bir parçası olur. Onsuz yaşamak onsuz nefes almak bile zor gelir. İşte bunun için güzel ilanı aşk sözleri gerçekten duyguları ifade etmek aşkınızı ifade etmek için çok güzel bir sözlerdir.Sözler her zaman bizim yansıtır birisine karşı hissettiğin duyguları açıklamada en güzel aracıdır.Güzel İlanı Aşk Sözleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Mayıs 2024 30 Mayıs 2024 — 21:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar