Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bedava Bayan Arkadaş İlanları - 61 Trabzon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bedava Bayan Arkadaş İlanları

Merhabalar ben bekar bir bayan olarak kendimi tanıtabileceğim ve açıklayabileceğim düzgün ve gerçekten beni anlayabilecek bir arkadaş bulabilmek için bedava bayan arkadaş ilanları açarak kendimi tanıtabileceğim bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben bekar çalışan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık ve bu evliliğimden 2 çocuğum var. 46 yaşında bekar bir bayanım. Dürüst saygılı kibar nazik içten samimi bir bayanım. Benim istediğim yada bedava bayan arkadaş ilanları açma nedenim ise beni anlayacak dinleyecek her zaman yanımda olacak ve gerçekten niyeti evlilik olan ciddi ilişki olan bir arkadaş yada bir bey ile tanışmak konuşmak isterim. Bu yüzden de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Trabzon’da yaşayan bekar bir bayanım. Şuan çalışıyorum. Ancak eğer eşim istemezse evlendikten sonra çalışmasam da olur öyle bir takıntım yok. Ancak çalışmak da isterim. Yani bu evleneceğim kişi ile ortak karar vererek ulaşabileceğim bir konu diyebilirim. Ben evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Hayatımda beni anlayacak dinleyecek ve beni gerçekten sahiplenecek bir bey arıyorum. Çalışkan bir bayanım. Trabzon’da yaşıyorum ve evlendikten sonra burada yaşamaya devam da edebilirim yada başka şehir istiyorsa orada da yaşayabilirim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evleneceğim kişinin evlenmiş ayrılmış olması benim için sorun olmaz çocuğu da olabilir. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bey olması benim için yeterlidir.

Benim gibi düşünen ve evlilik düşünen ciddi bir ilişki düşünen ve bedava bayan arkadaş ilanları bakan benim gibi ciddi bir arkadaşlık arayan beylerin yaşı 46-55 arası olabilir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Bedava Bayan Arkadaş İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Nisan 2024 24 Nisan 2024 — 13:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar