Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Zengin Arkadaş Sitesi - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Zengin Arkadaş Sitesi

İyi günler maddi durumu iyi olan ve kendisini yalnız hisseden bir bayan olarak insan gerçekten kendini kötü hissediyor. Aslında daha önceden zengin arkadaş sitesi bakıyordum. Ve hatta bir kaç sitede bulundum ancak orada da tam olarak istediğimi bulamadım. Hem uzun arayışlar hem de uzun bekleyişler veya da istediğin gibi bir sonuç alamıyorsun.

Bunun için de bende zengin arkadaş sitesi arar iken bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak ve kendime bir arkadaş bulmak kendime denk maddi amaç olmadan arada sadece arkadaşlık olabilecek gerçekten insanın anlayan dinleyen arkadaş olmak isteyen bir arkadaş bulmak istediğim için buraya ilan açmak istedim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Tabi o kadar zengin değilim ancak maddi bir sıkıntım da yok. Bekarım daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var o da okuyor. Yaşım 49 bekarım .Emekli ve aynı zamanda çalışan kendine ait bir dükkanım var onu işleten bir bayanım. Ancak yalnızlık gerçekten zor bir durum özellikle insanı anlayan dinleyen bir arkadaşı dostu olması gerçekten çok önemli bir durum. Çünkü insan kendisini yalnız hissettiğinde veya birisiyle sohbet etmek istediğin de kimse olmaması gerçekten kötü bir durum.

Bunun en iyi anlayan yaşayan bilir. Şu anlık aklımda evlilik düşüncesi yok. Ancak ileriye doğru ne olur bilemem benim gibi maddi durumu iyi olan ve zengin arkadaş sitesi arayan ve istediğini bulamayan arkadaşlık dostluk kurmak isteyen sohbet etmek arkadaş edinmek isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.Zengin Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Nisan 2024 24 Nisan 2024 — 00:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar