Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

En İyi İlanı Aşk Sözleri - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

En İyi İlanı Aşk Sözleri

Hayatında sevdiğin değer verdiğin kişiye karşı hissettiğin duyguları en iyi ilanı aşk sözleri ile dile getirmek o kişiyi mutlu etmek o kişinin senin hissettiğin duyguları anlamasını istemek işte bu hayatta insanın tek beklentisi bu olabilir. Tabi bazı şeyler yine insanlar için yada bizler için zorunludur. Ama sevgi aşk gibi duygular insanın için de olması gerekir.

Örneğin birisini uzaktan seviyorsun ona karşı o kadar derin duygular besliyorsun ki ama o kişi bundan habersiz bu duygularını hissettiğin duyguları bilmiyor. Ve özellikle onu her zaman görmek istersin senin varlığını senin onu sevdiğini bilmek istersin. Bazen buna kendimiz engel oluruz bunu bilmesini istemeyiz uzaktan severiz bazen de onun da sana aynı duyguları yaşaması için seni fark etmesi için bekleriz. Ama bu bekleyişler bazen uzar gider ve o zaman da o kişiyi kaybettiğimizi fark ederiz. İşte bunun için de en iyi ilanı aşk sözleri ihtiyaç duyarız ki duygumuzu ifade etmek hissettiklerimizi artık o kişiye söylemek isteriz ve bunun için de bu sözler bize yardımcı olur. Kendi içimizde ki duyguyu yansıtan en güzel sözü yada aşkımızı dile getirecek en güzel sözü arar dururuz. Bazen istediğimiz gibi bulamayız bazen de tam olarak isteğimiz gibi bir sözü buluruz. Ve sevdiğimiz aşık olduğumuz kişiye bu sözü söylemek isteriz.

Yalnız şöyle bir şey var ki zaten sevdiğin aşık olduğun kişiden karşılık beklemezsin. Ama yine de senin onu ne kadar sevdiğini o kişinin senin için ne kadar önemli olduğunu bilmesini isteriz. Ve artık aşkımızı sevgimizi içimizde yaşamak istemeyiz. O kişiye olan derin hislerimizi aşkımızı dile getirecek en iyi ilanı aşk sözleri ile ona açıklamak isteriz. Bu bizi en azından rahatlatır.En İyi İlanı Aşk Sözleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Mart 2024 22 Mart 2024 — 21:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar