Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Partner sitesi - 04 Ağrı, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Partner sitesi

Merhaba ben 38 yaşında dul bir bayanım. Ağrı Hamur ilçesinde yaşıyorum ve bir partner sitesi ilanı eklememdeki amaç arkadaşlık ya da sohbet dışında dürüst bir bey ile tanışarak hayatımı birleştirmek istememdir, yani evlenmek istememdir. Bu ilanımı eklemeden önce bir kaç partner sitesi ve yine bu partner sitesi ilanlarına baktım ve buraya evlilik ilanı eklemeye karar verdim. İlk defa bir evlilik ilanı yazıyorum ve baktığım partner sitesi ilanlarından kopyalar çekerek ilanımı tamamlamaya çalışacağım.

Öncelikle 38 yaşındayım ve yalnız yaşıyorum. Aynı zamanda çalışarak kendi ayarkları üzerinde duran dul bir bayanım. İlk evliliğimden çocuk sahibi değilim. Buraya evlilik ilanı ekleme nedenim ise tüm zamanımı işimin alması ve çok az kendime vakit ayırabilmem. Bu nedenle sosyalleşecek pek zamanım kalmıyor. Durum böyle olunca buraya bir evlilik ilanı ekleyerek gelen mesajlardan dürüst bir bey ile tanışmayı ümit etmek daha makul gibi geldi.

Aradığım bey 38 ile 45 yaş arasında olabilir. Benim gibi dul olabilir, hiç evlenmemiş olabilir ya da çocuk sahibi olabilir. Fiziksel ya da dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Maddi olarak ailesine bakabilecek seviyede yani orta ve üstü gelir seviyesinde herkes mesaj gönderebilir. Benim için asıl belirleyici kriter karşımdaki eş adayının dürüst bir bey olması ve dürüst bir yaşantısı olması. Yani duş görünümden çok kalbinin güzelliği benim için çok daha önemli.

İlanımda aklıma gelen bir kaç kriter ve nedenlerini sıralamaya çalıştım. Bu kriterlere uymayanlar, ne olduğunu anlayamadığım mesajlar, farklı amaçlar ile gönderilmiş mesajlar gibi mesajlara cevap vermeyeceğim onu şimdiden belirtmek isterim ki boşa zaman harcamayın. Bu nedenle kriterlerime uygun iseniz gönderdiğiniz mesajlarınızda bunu belirtin lütfen. Kendi kriterlerinizden behsedin, gündelik yaşantınızdan ya da hayata bakışınızdan behsedin ki sizin hakkınızda ön bir fikir sahibi olabileyim. Bu sayede size yazabileceğil cevaplarım da olacaktır. Gelen her bir mesajı dikkatle ve titizlikle okuyup cevaplamaya çalışacağıma emin olabilirsiniz. Mesajlarınızı bekliyorum. Eksiklerim var ise mesaj göndererek belirtirseniz zevkle yanıtlarım.Partner sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Haziran 2024 15 Haziran 2024 — 06:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. merhaba nasılsınız sizinle tanışmak istiyorum ağrı merkezde ikamet etmekteyim

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar