Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Edinme Sitesi Ücretsiz - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Edinme Sitesi Ücretsiz

Artık gerçekten seni düşünen sana değer veren bir arkadaş dost bulmak o kadar zor bir durum oldu ki çünkü insanlar hem kendilerini düşünüyor kendilerine öncelik veriyor. Bu durumda insanlar da arkadaş edinemeye neden oluyor. Ben de bu durumda bir bayan olduğumdan dolayı arkadaş edinme sitesi ücretsiz arkadaşlık kurabileceğim bir yer aramaya karar verdim.

Ne kadar insanlar arkadaş ve dost olarak dışarıda birbiri ile konuşsa yada buluşsa da tam olarak bu şekilde olmuyor. Artık toplum olarak o kadar birbirimizden soyutlanmışız ki insanlar birbiri ile konuşmaya dair gerek duymuyor. Bunun bana göre nedeni de hayatımıza giren ve kontrolsüz olarak kullandığımız sosyal medyaların veya chat yada arkadaşlık sitelerinin bir ilgisi olabilir. Ama baktığımda ben de arkadaş edinme sitesi ücretsiz buraya ilan açmaktan yada bu gibi bir yerde bulunmaktan kaçamıyorum. Çünkü ancak bu şekilde insanlar birbiri ile iletişim kuruyor ve tanışma fırsatı bulabiliyor. Belki benim gibi düşünen kişiler vardır belki de yoktur tamamen bu zaten benim kendime göre fikrim. Aynı düşünce de olmaya yada aynı şeyi düşünmemize gerek yok sanırım. Herkesin kendi fikrine saygı duyarım. Zaten buranın yada bu gibi sosyal medyaların kötü olduğunu ben de düşünmüyorum. O yüzden buradayım ancak kontrolsüz kullanım insanları normal gerçek hayattan soyutlaştırdı ve herkes bir şekilde bu gibi yerlerde birileri ile arkadaşlık kurmak yada tanışmak istemekte.

Benim gibi burada arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak ve konuşmak isteyen ve arkadaş edinme sitesi ücretsiz olarak arkadaşlıklar kurmak isteyen ve yaşı 25-35 arası olan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Amacım sadece arkadaşlık kurmak biraz olsun sohbet edecek iyi dostluklar kurabilecek ve arkadaşlıklar kurabilecek arkadaşlar edinmek istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Edinme Sitesi Ücretsiz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Şubat 2023 23 Şubat 2023 — 11:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar