Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Türkiye Arkadaşlık İlanları - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Türkiye Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Almanya’da yaşıyorum. Bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim.Türkiye de kendime ait bir evim var daha doğrusu ailemin evi yaz tatillerinde oraya gelir tatil yaparız. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Aslında benim baktığım Türkiye arkadaşlık ilanları bakıyordum.

Ancak bununla ilgili yani Türkiye arkadaşlık ilanları ile ilgili bir ilan bulamadım. VE bunun için de bu arkadaşlık sitesine kendim ilan açmak daha mantıklı geldi. Yaşım 33 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Maddi konuda bir beklentim yok. Bu amaçla yazan kişilere de kesinlikle cevap vermem. Benim amacım yada arkadaşlık sitesine bakma bu ilanı açma sebebim ise kendime uygun bir arkadaş aradığım için ve aynı zamanda da ileriye doğru evlilik düşünen yada bu düşüncede olan bir bey aradığım için bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Maddi yönden herhangi bir sıkıntım yok. Yaz tatillerin de Türkiye ye gelirim. Ve bunun için de Türkiye den arkadaşlık kurmak istiyorum.

İlanımla ilgilenen evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen yaşı 33-38 arası olan evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Dürüst,saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Düzenli bir iş olsun benim için yeterlidir. Evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen bir bey arıyorum. Bunun için de Türkiye arkadaşlık ilanları ilanıma cevap verecek olan beyleri beklerim.Türkiye Arkadaşlık İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Haziran 2024 17 Haziran 2024 — 04:43
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben Fatih esmer 174 boyunda ciddi bekar bir insanım seni tanımak watsabtan konuşmak isterim lütfen ulaş bana

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar