Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

sosyal arkadaşlık siteleri - 05 Amasya, Bayan - Arkadaş Arıyorum

sosyal arkadaşlık siteleri

Merhaba ben gülfem sosyal arkadaşlık siteleri ilanı eklememin nedeni benim gibi ciddi düşünen dürüst bir bey ile tanışarak evlenmeyi istemem. İlk defa bir sosyal arkadaşlık siteleri ilanı yazıtorum bu nedenle merak ettikleriniz konularda eksikler olursa yorum yaparak sorabilirsiniz zevkle sorularınızı yanıtlarım. Tabi seviyeli olmak kaydıyla. Hep sosyal arkadaşlık siteleri ilanlarına rastlardım ancak ilk defa yazıyorum ve artık hatırladığım daha önce gördüğüm ilanlardan aklımda kaldığınca kendime göre düzenleyerek ilanımı tamamlamayı düşünüyorum.

Öncelikle Amasya Göynücek ilçesinde yalnız yaşıyorum. Dul bir bayanım ve bu zamana kadar başımdan geçen bir evlilikten çocuk sahibi değilim. Çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım ve tüm zamanım işimde geçmekte. Artan zamanımı da genellikle dinlenerek geçiriyorum ve gezmeyi pek sevmiyorum. Bu nedenle de ilan yzamak bana hayatımın bu döneminde çok makul göründü. Bu ilan ile artık zor gelen yalnız hayatıma bir yol arkadaşı bulmayı ümit ediyorum.

Ben 39 yaşındayım ve aradığım bey de 39 ile 45 yaş arasında olabilir. Dul bir bey olabilir. Dul çocuk sahibi de olabilir ya da bekar hiç evlenmemiş bir bey de olabilir. Ancak benim ilk tercihim benim gibi dul çocuk sahibi olmayan beyler olacaktır. Evlilik düşünen ve maddi, manevi olarak kendini evlilik için hazırlamış bir bey olmalı. Fiziksel özellik ya da dış görünüş için herhangi bir kriterim yok. Benim için karşımdaki beyin iç güzelliği, kalbinin temizliği çok daha önemli. Vazgeçilmez kriterlerimden biri de karşımdaki beyin bana ne kadar dürüst yaklaştığı ve ne kadar dürüst bir yaşantısı olduğu olacaktır. Bir diğer önem verdiğim nokta ise ilk evliliğimde yaşadığım kötü tecrübeyi yinelemek istemiyorum ve bu nedenle karşımdaki beyin bana yani bayanlara olan nezaketi çok önemlidir.sosyal arkadaşlık siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Mart 2024 20 Mart 2024 — 11:57
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar