Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Almanya - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Almanya

Merhabalar ben Almanya da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar bir bayanım. Yaşım 27 Almanya da ailem ile birlikte yaşıyorum. Çalışan bekar bir bayanım. Ben aslında artık evlenmek istiyorum Almanya da yaşayan bir bayan olarak ancak pek böyle çok aktif bir bayan değilim.

Bunun için de bu gibi arkadaşlık sitelerine yada buna benzer yerlere bakmak istedim. Çünkü evlenmek istiyorum Almanya da yaşayan bir bayan olarak benim istediğim arkadaş edinmek ve önce tanışmak ancak ciddi düşünen bir arkadaş bir bey arıyorum. Benim gibi Almanya da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bey olursa çok iyi olur.Eğer olursa evlenebileceğim kişiyi bulursam Almanya da yaşamak istiyorum. Çünkü çocukluğumdan beri burada yaşıyorum. Ve burada kendime göre bir hayatım var ve düzenim var. Çünkü benim için önemli olan burada yaşamak isteyen bir bey olması benim için önemli. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün bakımlı çalışan bir bayanım. Ciddi düşünen evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen bir bayanım. Benim için önemli olan saygılı dürüst güvenilir sıcak kanlı evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan hayatında ki bayana değer ve önem veren anlayışlı kibar nazik bir bey arıyorum.

Benim istediğim gibi benim gibi düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak tanışmak konuşmak sohbet etmek ancak bu amaçla da evlilik düşünen bir bey olmasını istiyorum. Daha önce evlenmiş ayrılmış olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Benim istediğim evlenmek istiyorum Almanya da yaşayan ve benim gibi düşünen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Almanya - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Temmuz 2024 12 Temmuz 2024 — 11:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Konusa bilirmiyiz.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar