Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

bayan telefon numaraları - 04 Ağrı, Bayan - Arkadaş Arıyorum

bayan telefon numaraları

Mrb ben Sude 25 yaşında daha önce hiç evlenmemiş bekar çalışan ve ailesi ile yaşayan genç bir kızım. Ağrı Diyadin ilçesinde yaşıyorum ve bu siteye ilan eklemekteki amacım ciddi, dürüst ve evlilik düşünen bir bey ile tanışıp hayatımı birleştirmek istememdir. İlk defa bir arkadaşlık sitesine ilan ekliyorum ve diğer ilanlara da ilanımı eklemeden önce bir göz attım. Genellikle bayan telefon numaraları peşinde koşan mesajlara rastladım. Bu gibi bayan telefon numaraları peşinde koşanlara tavsiyem ilanıma yazmasınlar. Bu ilandan bayan telefon numaraları için mesajlarına yanıt bekleyenler daha çok beklerler. İlanıma girişte de bahsettiğim gibi ilanımı ekleme nedenim tamamen ciddidir ve alakasız mesajlara yanıt vermiyorum.

Aradığım bey benim gibi daha önce hiç evlenmemiş bir bey olmalı. 25 ile 35 yaş arası olabilir.Evliliğe maddi ve manevi olarak hazır ve kararlı bir bey olması tercihimdir. Maddi olarak orta ve üzeri gelire sahip. Yani ailesine bakabilecek seviyede beyler yazabilirler. Fiziki ya da dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Benim için öncelikli olan karşımdaki beyin dürüstlüğü ve dürüst yaşayan bir bey olmasıdır. Neşeli gezmeyi eğlenmeyi seven bir yapım var ve benim gibi ailesi ile iyi vakit geçirmeyi seven ve bununla mutlu olan beylerin mesajlarını bekliyorum.

Bunlar şimdilik aklıma gelenler. İlanımda göremediğiniz merak ettiğiniz konularda mesaj gönderebilirsiniz tüm mesajlarınız ile birabir ilgilenip titizlikle cevap vereceğime emin olabilirsiniz. Ancak kriterlerime uymadığını düşündüğüm, ne anlatmak istediklerini çözemediğim tek kelime mesaj gönderenler ya da direk bayan telefon numaraları peşinde koşanlara kesin cevap vermiyorum. Bu konuda uyarımı ekleyim, boşuna yinede yazmak isteyenler olur ise kendileri bilirler.bayan telefon numaraları - 4 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Şubat 2024 18 Şubat 2024 — 09:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

4 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba hanımefendi. Düşünürseniz görüşebiliriz telegram numaram.

  2. Ben duğudan 38 yaş beyim telde dertleşmek sohbet etmek isteyn her yaştan bayanları beklyrm

  3. merhaba sude ben 27 yaşındayım ilanını okudum. kriterlerin bana uygun gibi sen de benim kriterlerimi dinelemek istersen cevap yazmanı bekliyor olacağım. seninle tanışmayı çok istiyorum.

  4. sude bende 25 yasimyaim. ilanını okudum kriterlerin makul gibi. bende ciddi düşünüyorum bir fırsat verirseniz bende size kendi kriterlerimden bahsetmek isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar