Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Karaisalı arkadaşlık - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Karaisalı arkadaşlık

Adana Karaisalı da yaşıyorum. Yalnız yaşayan 34 yaşında hiç evlenmemiş bir bayanım. Çalışıyor kendi ayakları üzerinde duruyorum. Maddi bir sorunum yok yani buraya ilan eklemektedi amacım sahiden dürüst bir bey ile tanışmak maddi bir beklentim yok ve bu amaçla yazanlar yazmasınlar boşa cevap alamazlar. Uzun süreli bir arkadaşlık ardından hayatımı birleştirebileceğim dürüst bir bey ile arkadaşlık amacı ile bu ilanı ekliyorum.

34 yaşındayım ilanıma yanıt verenlerin 35 ile 40 yaş arasında olmasını tercih ederim. Diğer yaş grupları ile ilgilenmediğim için arkadaşlık etmek bir yana yazdıklarına yanıt dahi vermeyi planlamıyorum. Bakımlı bir bayanım ve kendime olabildiğince dikkat etmeye çalışıyorum. Karşımdaki beyden de aynı bakımı ve titizliği bekliyorum. Maddi bir sorunum yok ilan başında da belirttiğim gibi amacım maddi çıkar değildir o nedenle bana yorumlarınızda kendinizden bahsediniz maddiyatınızdan değil. Orta gelirli aile kurmaya niyetli hiç evlilik yapmamış ve haliyle çocuk sahibi olmayan beylerin yazmalarını bekliyorum. Maddi olarak bana denk olmanız benim için yeterlidir. Ben hiç evlenmedim ve bu nedenle evlilik yapmamış ve çocuğu olmayan bir bey ile evlenip ilk çocuk heyecanını kendi eşim ile yaşamayı istiyorum.

Bu kadar açıklama yeterlidir diye düşünüyorum. Ben bunca detay ile ilanımı zengineştirirken sizin de yorumlarınızda tek kelimelik yazılar görmek istemiyorum ve sanırım bu benim hakkım. Biraz kendinizden, alışkanlıklarıızdan ya da hayata bakış açınızdan bahsedebilirseniz örneğin. Önemli olan sizin hakkınızda fikir edinebileceğim bir yorum göndermeniz ki size güvenebileyim ya da güvenemeyeceğim biri olduğunuzu anlayım istiyorum.Karaisalı arkadaşlık - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Nisan 2024 5 Nisan 2024 — 15:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. selam

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar