Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Antalya - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Antalya

Arkadaşlık siteleri arkadaşlık kurmak edinmek bulmak için en uygun bir yer bence. Bir kişi çok sosyal değilse pek arkadaş çevresi yoksa ve bu durumdan dolayı yalnızlık çekiyorsa arkadaşlık sitelerine bakmak katılmak onun için en uygun seçenek olabilir. Bu arkadaşlık sitelerinin içinde arkadaş sitesi Antalya veya başka şehirlerin üzerine kurulmuş arkadaşlık siteleri muhakkak var.

Ve ben de Antalya’da yaşayan bir bayan olarak kendime göre arkadaş sitesi Antalya içeren sitelere bakmak istedim. Aslında bir tek şehir üzerine yaşadığınız şehre özel değil çeşit çeşit arkadaşlık siteleri de mevcuttur. Ve bu durumda herkesin kendi tercihine saygı duymak ve açıklama yapmasına mu sade etmek gerekir. Ben daha önce Antalya üzerine orada yaşayanlar yada sadece Antalyalıların bulunduğu gibi ona benzer bir arkadaşlık sitesi buldum. Ve orada kendime arkadaş bulmak seviyeli bir sohbet etmek için arkadaş edinmek istedim. Ancak pek başarılı olamadım sebebi ise bana göre olmayışı galiba tam olarak istediğim yada benim kendime göre beklentilerimi karşılamadığı için orada daha fazla bulunmak istemedim. Ve üyeliğimi kaldırdım. Durum böyle olunca da kendime başka bir site arkadaşlık sitesi bakmak istedim. Ve bu durumdan sonra aramaya başladım. Ve kendimi bu arkadaşlık sitesinde buldum. Ve buradan çok memnunum şu anlık bir sıkıntım yok. Yaşım 28 bekar bir bayanım. Ailem ile birlikte Antalya da yaşıyorum. Ve gerçekten amacım arkadaşlık edinmek seviyeli bir sohbet etmek konuşmak için burada bulunmaktayım.Dürüst, saygılı, samimi bir bayanım. Hem çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duruyorum hemde aileme destek oluyorum ve bu durum benim çok mutlu ediyor. Çünkü en azından bir şekilde aileme destek oluyorum. Öyle maddi sıkıntı çeken bir aile değiliz ancak yine de onlara faydalı olmak herkesi iyi hissettirir diye düşünüyorum. Boş vakitlerimde evimde ailemle olmayı seviyorum. Ve pek arkadaş çevrem yok. Sosyal bir kişi değilim pek.

Durum böyle de olunca burada yada buna benzer arkadaşlık sitelerinde kendime konuşacak en azından biraz boş vakitlerimde kendime vakit ayırmak ve konuşacak arkadaşım sohbet edecek arkadaşım olsun istiyorum. Ve buraya bu yüzden arkadaş sitesi Antalya ilanını açmak istedim.Arkadaş Sitesi Antalya - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Mart 2024 27 Mart 2024 — 13:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar