Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Testi - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Testi

Artık internette arkadaşınızı tanımak için yada sevgiliniz siz ne kadar sevdiğini öğrenmek için yada hayatınızda ki kişiyi ne kadar iyi tanıyorsunuz gibi bir sürü bu gibi testler yapılan evlenmek istiyorum testi var. Ve bunlardan birinde de arkadaşlık soruları sorduğunuz ve arkadaşınızı yada hayatınıza girecek kişiyi ne kadar yakından iyi tanıdığınızı göstermek için sorular soruluyor.

Yakın arkadaşlarınızla ne kadar rahat hissederseniz hissedin , ilişkinizde garip sessizlikler doldurmanız gereken zamanlar ya da sadece onların ruhlarına biraz daha derinlemesine dalmak istediğiniz zamanlar olacaktır. Arkadaşlara sormak için sorular mı arıyorsunuz. Hiç şüphe yok ki en iyi arkadaşlıklarda bile bazen sizin veya arkadaşınızın söyleyecek şeyleri biter.Çoğu zaman arkadaşlar arasındaki etkili iletişim, arkadaşlarınıza soracağınız doğru soruları bulmaya dayanır .Ve bu doğru soruları bulmak için de bazen bu testlere yada yapılan nette dolaşan bu arkadaşınızı ne kadar iyi tanıyorsunuz yada sizin arkadaşınız olduğunu düşünüyor musunuz yada evlenmek istiyorum testi evliliğe hazır olup olmadığınızı öğrenebilecek bir sürü buna benzer sorular sorulan bazı siteler var. Ve buralarda arkadaşlık soruları sorup bunlara cevap vermeye çalışırız. Aslında burada olan işin eğlenceli kısmı tabi ki arkadaşımızı dostumuzu tanırız çünkü birlikte zaman geçirmiş oluruz. Ama bazen hakkında bilmediğimiz ufak detayları bile bu aracılığıyla bilme imkanı da sunuyor bize ve bu detaylar sayesin de aslında arkadaşımızı dostumuzu daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz.

Bazıları da bu evlenmek istiyorum testi fazla ciddiye alıp arkadaşlıkları bozulan sen beni tanımıyorsun sen beni hiç tanımamışsın gibi sorunlara da yer açıyor. Ancak çoğunluk olarak genellikle eğlence ve vakit geçirmek amaçlı güzel sorular sorarak arkadaşlar arasında eğlence amaçlı yapılan testler olduğunu düşünüyorum. Şayet benim de yaptığım ve yakın bir zamana kadar çok popüler olan bu testler bir zamanlar herkes tarafından kullanılıyor ve yaygın olarak yapılıyordu diye düşünüyorum.Evlenmek İstiyorum Testi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Ocak 2024 13 Ocak 2024 — 08:12
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar