Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Erkek - 19 Çorum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Erkek

Merhabalar ben bu arkadaşlık sitesini bulmadan önce daha önce de aslında evlilik ilanları erkek açtığı ilanlara bakmak istedim. Aslında bu konuda bir sürü siteler var ancak benim için uygun gelmedi. Daha sonra bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya ilan açmadan önce diğer arkadaşların paylaştığı açtığı ilanlara bakmak istedim.

Ve bakınca da benim gibi ciddi düşünen veya evlilik düşünen evlilik ilanları erkek açtığı ilanlara baktım tabi bir sürü ilan var ve bunlara cevap vermektense en iyisi kendi ilanımı açmak olacağını düşünerek yeni bir ilan açmaya karar verdim. Yaşım 49 bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bekar bir bayanım. Dul yaşamak inanın çok zor zorluğu maddi açıdan değil manevi açıdan zorluktan bahsediyorum.Çorum da çocuğu ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Boşanalı çok oldu ama çocuğum büyüyene kadar en azından biraz beni anlayacak yaşa gelene kadar evlilik düşünmedim. Ancak şimdi çocuğumun da rızası ile evlilik kararı aldım. İşte bunun için de kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi anlatmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, evine ailesine bağlı maddi konuda bir beklentim yok. Çalışan maddi konuda bir sıkıntım da yok çalışan ve kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Ben ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ve bu yüzden de bu ilanı açmak isteyen bekar bir bayanım.

Benim gibi evlilik ilanları erkek açtığı ilanları baktım ama pek kendime uygun bulamadım işte bu yüzden de kendi ilanımı açmak daha uygun olur diye düşündüm ve bu ilanımı açmak istedim. Yaşı 49-57 arası olan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bey arıyorum. Yaşadığı yer önemli değil önemli olan birbirimizi anlayabilmek ve uyum sağlayabilmek ilanımla ilgilenen ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Erkek - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Şubat 2024 11 Şubat 2024 — 14:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba hanımefendi. Kriterlerinizi okudum. Bircok konuda anlasabilecegimizi düşünüyorum. Düşünürseniz cevabınızı bekliyorum. Saygılar.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar