Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Fransa Arkadaşlık İlanları - Bayan - Arkadaş Arıyorum

Fransa Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Fransa da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım bekarım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Fransa da yaşıyorum. Aslında nette Fransa arkadaşlık ilanları bakmıştım ancak pek istediğim gibi bir ilan bulamadım ve bu nedenden dolayı da bu siteye bu ilanı açmak istedim.

Ailem Türkiye de yaşıyor. Ben Fransa ya eğitim yabancı dil eğitimi için ve aynı zamanda yüksek lisans için gelmiştim. Ve işimi de burada bulunca burada kalmak istedim. Yaşım 31 bekar bir bayanım. İlk başta benim için de çok zor oldu bambaşka bir ülke dilini bilmediğin insanların içine girmek burada bir düzen kurmak benim için de çok zor oldu ancak şimdi ufak tefek sorunlar haricinde bir sıkıntım yok. Bu sıkıntım da yalnız olmak. Türkiye ye ancak yaz tatillerinde 2 haftalığına gelebiliyorum. Fransa ya geleli 2 buçuk sene oldu 3 sene olmak üzere. Benim istediğim yada Fransa arkadaşlık ilanları açma sebebim Fransa da olup da arkadaş bulmak isteyen yada yalnız olan bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Amaç arkadaşlık kurup tanışmak seviyeli sohbet etmek birbirimizi tanımak ve en azından yalnızlığımıza çözüp olacak bayan yada erkek arkadaş arıyorum. Bunun için de bu ilanı açmak istedim. Belki benim gibi yeni Fransaya gelecek olan vardır diye de düşünerek ve yalnızlık çekmemek yada korkuyor olabilir çünkü ilk gelirken ben de yaşadım bu zorlukları.

Bunun için yeni ilk defa Fransa ya gelecek ve kendisine yardımcı olacak en azından korkularını ve yalnızlığını paylaşacak arkadaş bulmak isteyen vardır diye Fransa arkadaşlık ilanları bakan arkadaşlar vardır diye bu ilanı açmak istedim. Ya da benim gibi Fransa da yaşayan ve yalnızlık çeken kendisine arkadaş edinmek bulmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.Fransa Arkadaşlık İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Nisan 2024 8 Nisan 2024 — 10:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Ben de fransa’dayım yalnızım ismim Uğur 91 bölgedeyim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar