Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Kurma Siteleri - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Kurma Siteleri

İyi günler ben aslında ilk defa hayatımda bu yada buna benzer bir arkadaşlık sitesine kayıt olacağım veya ilan açacağım. Şu anda aslında ben arkadaş kurma siteleri bakar iken bu arkadaşlık sitesi buldum ve bende incelediğimde karşıma çıkan siteden memnun oldum ve buraya ilan açmak istedim.

Biraz niyetimi nasıl bu arkadaşlık sitesini bulduğumu açıkladıktan sonra arkadaş kurma siteleri neden aradığımı açıklamak ve niyetimi belli etmek ve ayrıca kendimi tanıtmak isterim. Bu sebepten dolayı ilk başta kendimi tanıtmakla başlayayım. Yaşım 31 bekar bir bayanım. Bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık kısmet olmadı. Bu evliliğimden çocuğum yok olmadı ve başka sebeplerden ötürü boşanmaya karar verdik. Yalnız yaşıyorum. Balıkesir de yaşıyorum. Yalnız yaşayan çalışan bir bayanım. Kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok kendi geçimimi kendim sağlayabiliyorum. Ve bu gibi amaçlar için burada değilim. Dürüst, saygılı,samimi, sıcak kanlı, arkadaş canlısı bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim. Ancak tabi beni anlayan dinleyen arkadaşlarım dostlarım var.. Ve arada sırada onlarla buluşur vakit geçiririm. Burada aradığım evlilik ancak evlilikten önce tanışacağım anlaşabileceğim aynı fikirlere sahip olduğumu düşündüğüm bir arkadaş bey arıyorum. Ve bu yüzden ilk başta evlilik değil. Arkadaşlık kurmak konuşmak seviyeli olarak sohbet etmek tanışmak benim için ilk önceliğimdir. Zaten birbirimizi iyi tanıdıktan sonra ciddi kararlar verebiliriz. Ancak o zaman kesin olur. İlk çıkan kişi ile evlilik gibi bir düşüncem tabi ki yok. Zaten kimse de olamaz böyle bir düşünce bence.

Yaşamayı seven eğlenceli hayatı seven dürüst, saygılı, samimi, nazik ve kibar bir bey arıyorum. Ve arkadaşlık kurmak tanışmak isterim. Yaşı 31-40 arası olabilir. Evine ailesine düşkün bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmasını ve gece hayatı olmasını istemem.Maddiyat benim için ikinci planda bu yüzden pek bir önemi yok benim için yaşadığı yer önemli değil. Bir insan birini sevdikten sonra yanında mutlu olacağını düşündükten sonra ne maddiyatın ne de yaşadığı yerin bir önemi kalmaz bana göre yada en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Tanışmak konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen beyleri beklerim. Ve birbirimizi tanıyıp anlaşırsak ileriye doğru ciddi düşünmek isteyen bir bey olursa benim için daha iyi olur. Benim gibi arkadaş kurma siteleri arayan ve ilgilenen beylerin mesajlarını bekliyorum.Arkadaş Kurma Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Nisan 2024 30 Nisan 2024 — 21:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar