Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Ücretsiz - 37 Kastamonu, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Ücretsiz

Arkadaşlık edinmek istediğin yerden arkadaşlık kurmak yada bulmak dünyanın her yerinden istediğin kişilerle yada yeni insanlarla tanışmak için arkadaş arama ücretsiz uygulamaları veya siteleri kullanılmaktadır. Bu durumda bende kendime ücretsiz arkadaşlık sitesinde kendi adıma bir ilan açmak saçma gelmez diye düşündüm ve bu ilanı oluşturmak istedim.

Ücretsiz üye olup arkadaşlık sitelerine girmek yaşına cinsiyetine hobilerinize ve yaşadığınız yere göre filtre uygulayarak istediğiniz türden arkadaş bulup onlarla sohbet edebilirsiniz ve onlarla konuşup tanışabilirsiniz. Arkadaş arama ücretsiz bulanabilecek sitelerde mevcut ancak bu sitelerin içinde üye olduktan sonra sana belli bir miktar ödeyerek diğer içeriklerinden faydalanmanı sağlayan yada görüntülü sohbet etmeni sağlayan içerikler de bulunmaktadır. Bu nedenden dolayı bende bu gibi ücretsiz üyelik gerektiren olsun ücretli olsun ilan açma olsun bir kaç sitede farklı farklı sitelerde bulundum. Ancak istediğim türden bir arkadaşlık kuramadım. Nedeni ise samimiyet olmadığından dürüstlük olmadığından dolayı tam aradığım şeyi göremedim ve bu nedenle uzun zaman önce bu gibi arkadaşlık sitelerine üye olmak olsun katılmak olsun bırakmıştım. Ancak bir gün baktım ve bu arkadaşlık sitesi ile karşılaşmıştım. Ve bu site beni istediğim aradığım gibi bir site en azından sitenin kendisi bana uygun ve içindeki birçok ilana baktım. Kendini tanıtanlar olsun ne amaçla burada bulunduğunu gayet dürüst bir şekilde yazmışlar.

Bunu görünce bende kendime bir arkadaş arama ücretsiz ilanı oluşturmak ve bu başlıkta ilan açmak istedim. Çünkü bana güvenilir gizlilik ve dürüst bir ortam gibi geldi. Ve son kez şansımı denemek ve aradığım insanı burada bulmayı amaçlıyorum. Umarım bulurum çünkü sohbet etmek seviyeli bir şekilde sohbet etmek tanışmak konuşmak yalan olmadan ortak konuşabileceğimiz bir konular olması dileğiyle tanışmayı amaçlıyorum.Arkadaş Arama Ücretsiz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Şubat 2024 11 Şubat 2024 — 02:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar