Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Seri İlanları - 26 Eskişehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Seri İlanları

Merhabalar kendime arkadaş bulmak için arkadaş seri ilanları adı altında bir ilan açmak istedim. Daha önce bir çok arkadaşlık sitesine baktım. Ancak bir türlü cesaret edip daha önce hiç ilan açmamıştım. Şimdi biraz cesaret ve biraz da bu sitenin vermiş olduğu güvenle arkadaşlık ilanımı oluşturmak istedim.

Ben Başak 26 yaşında bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Aslen Eskişehirliyiz ama Almanya’da yaşıyorum. Okul için Almanya’ya ablamın yanına gelmiştim ve burada kaldım henüz de Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyorum. Okulu bitirdim ve çalışıyorum. Amacım arkadaşlık etmek ve anlaşabilirsem ileriye doğru evlenmeyi de düşünüyorum. Hayvanları doğayı sesizliği sakinliği çok severim. Kitap okumak,müzik dinlemek, spor yapmaya bayılırım. Boş vakitlerimi bu şekilde değerlendiririm. İnsanlara samimi ve sıcakkanlıyımdır. Dürüstlük ve saygı benim için çok önemlidir. Evde ailemle vakit geçirmeyi ailemle gezmeyi severim. Evliliğimde ileriye dönük mutlu bir yuva, sıcak bir ile istiyorum. Arkadaş seri ilanları daha önce baktım ve kendime uygun bir arkadaş bulamadığım için hiç denemedim o yüzden. Benim için yaş kriteri 26-34 yaş arası olabilir. Memleketi nerede yaşadığı önemli değildir. Doğayı severim ve hayvanlara bakmak isterim. Maddi bir amacım yok maddi bir beklentim yoktur. Düzenli bir iş ve geliri olması yeterlidir. Dürüst ve saygılı, kibar, nazik bir bey olmasını isterim.

Unuttuğum bir şey var ise mesaj olarak özelden istediğinizi sorabilirsiniz. Aklıma gelenler şuanlık bu kadar. Arkadaş seri ilanları bakıp benim gibi ileriye doğru ciddi arkadaşlık kurabilecek ciddi beylerin yazmasını beklerim. Başka amaçlar için yazmayın lütfen cevap vermem.Arkadaş Seri İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Haziran 2024 2 Haziran 2024 — 20:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Mrb.Adım İsmail 34 yaşındayım.Bekarım. Lisans mezunuyum. Düzenli gelirim var.Eskişehirde yaşıyorum.Dürüst güvenilir ve romantik biriyim. Bayan arkadaş arıyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar