Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Arkadaş Edinmek - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Arkadaş Edinmek

Arkadaş edinmek kendine uygun bir arkadaş bulmak her zaman kolay bir şey değildir. Aslında evet dışarıda olsun günlük hayatımız da olsun yada bu şekilde arkadaşlık sitelerin de olsun arkadaş bulmak arkadaş edinmek çok kolay oluyor. Ancak bana göre kolay arkadaş edinmek için çabalamak yada uğraşmak saçma geliyor.

Çünkü saçma gelmesinin sebebi tam olarak arkadaşlar birbirini tanımadan önce kolay arkadaş edinmek istiyorlar ve kendilerine göre kolay bir arkadaş da bulabiliyorlar. Ancak bu arkadaşlık için de kendilerine göre bir arkadaş bulamadıkları için veya şöyle açıklayayım kalıcı saygı dürüstlük ve güvene dayalı bir arkadaşlık olmadığı için çok kolay bozulabiliyor ve gerçek bir arkadaş gibi olmuyor. Ancak gerçek arkadaş dediğin gerçek dostluk dediğin seni anlayan her zaman yanında olan başın sıkıştığında seni dinleyen sana destek olan gerçek anlamda bir arkadaş bulmak dost bulmak gerçekten zor olabiliyor. Çünkü öyle insanlar nadir bulunur ve nadir rastlanan bir durumdur. O yüzden ben kolay arkadaş edinmenin yerine gerçekten zor da olsa uzun zaman da alsa gerçek bir arkadaş her zaman yanımda olacak ben bir şey söylemeden anlayacak derdimi sevinçime ortak olacak bir arkadaş aradığımdan dolayı bu arkadaşlık sitesine uzun zamandır bir ilan açmayı düşünüyordum. Ve ilan açma sebebim de biraz bu. İnsanlar diyor benim arkadaş çevrem çok geniş bir sürü arkadaşım dostum var diye. Ancak başına bir şey gelse dertleşmeye ihtiyaç duysa o zaman o etrafında ki arkadaşım dediği kimseyi bulamıyor çünkü gerçek bir arkadaş yada gerçek bir dost değil. Bunun için de bu şekilde bir durum ortaya çıkıyor.

Ben de çok yaşadım gerçek arkadaşım sandığım bir sürü kişi vardı. Ancak zamanla öğrendim bir insanın gerçek bir dostu olmadan gerçek bir arkadaşı olmadan bir önemi olmuyor ne kadar arkadaşının olduğunun bunun için kolay arkadaş edinmek isteyen veya arayan kişilere az da olsa veya en azından kendi düşüncelerimi paylaşmak adına bu ilanı açmak istedim. Belki benim gibi düşünmeyen arkadaşlar vardır ve saygı duyarım tabi herkesin kendine göre düşüncesi var. Ve bende en azından yaşadığım için bildiğimi düşündüğüm bu konu hakkında kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim sadece.Kolay Arkadaş Edinmek - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Mayıs 2024 9 Mayıs 2024 — 19:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar