Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik sitesi - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik sitesi

Merhaba ben Adana Karataş da yaşıyorum ve evlilik amaçlı bu ilanımı oluşturuyorum. 32 yaşında ailesi ile yaşayan hiç evlenmemiş maddi sorunları olmayan bir bayanım. İlk kez bir evlilik ilanı oluşturuyorum bu nedenle biraz acemice olur ise kusura bakmayınız. Ayrıca gezmeyi ve eğlenmeyi seven bir kişiliğim var. Genellikle neşeli bir yapıdayımdır ve her durumdan güzel bir şeyler çıkarmaya çalışırım. Üzüntülerin ömrü kısalttığını düşünenlerdenim. Bu nedenle ilanıma kriterlerime uyan beylerin mesaj göndermelerini rica ediyorum. Aksi halde yapmayacağım yorumlar sizi üzebilir ve bu da ömrünüzü kısaltır … esprileri bir yana bırakayım.

Genel olarak dış görünüşüne önem veren bakımlı bir bayanım ve yine dış görünüşüne önem veren bakımlı beylerden hoşlanırım. Kendinize olan saygının bir göstergesidir benim gözümde. Bunun dışında dış görünüş adına fiziksel bir standardım yok. Önemli olan bundan sonrası karşımdaki kişinin dürüstlüğüdür yani iç güzelliğidir. Bana yazacak beylerden maddi bir beklentim yok ancak en azından orta derecede ailesini geçindirebilecek ve hem maddi hemde manevi olarak evliliğe hazır beylerin yazmalarını rica ediyorum.

Gezmeyi eğlenmeyi seven neşeli beyler ayrıca ilgilendiğim kişilerdir. Ortamın enerjisini düşünen biri ile evlendiğimi hayal edemiyorum. Bir kaç espiri bir kaç şaka olmadan hayat geçmez, geçer ama çok yıpratır bence. Diğer yandan 35 ile 40 yaş arası yaş kriterim olarak ekleyim buraya kadar unutmuşum. Şartlarıma uymayan beylerin ya da amacı evlilik olmayan beylerin yazmamalarını rica ediyorum. Yanıt alamazlar. Yazan kriterlerime uyan beylerde biraz kendilerinden bahsederlerse kriterlerime ne ölçüde uygundur ya da nasıl biridir güvenilir mi gibi aklımdaki sorulara karşılık bir fikir sahibi olabilirim en azından.Evlilik sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Nisan 2024 7 Nisan 2024 — 09:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar