Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arasında Sorular - 10 Balıkesir - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arasında Sorular

Herkes bir arkadaş çevresi kendi arasında konuştuğu konular ve sorular vardı. Ben bir kişinin arkadaşınız dostunuz olan bir kişiye samimi davranırsınız. İçinizi rahat rahat dökersiniz. Her şeyinizi paylaşırsınız. Arkadaş arasında sorular nedir ki. Bir insanın kendine sorduğu soruları arkadaşın senin adına daha kolay cevap verebilir.

İki kişinin arkadaşın dostun senin acını üzüntünü derdini anlıyorsa soru sormaya nasılsın diye sormaya gerek duymaz. Çünkü sen söylemeden seni anlar. Ama ne yazık ki şimdi öyle dost bulmak çok zor. arkadaş arasında sorular soruyorlar sen olmadığın zaman yanında başka arkadaşının yanına gidip senin hakkında ona sorular soruyorlar böyle dostluk arkadaşlık olmaz ki. Ben böyle dostluk arkadaşlık istemiyorum. O nedenden buraya ilan açıp birisiyle konuşmak sohbet etmek istiyorum. Yaşım 22 bekar öğrenci bir bayanım. Arkadaş çevrem dostum dediklerim hep bana yanlış yaptılar bende bu nedenden dolayı insanlara olan güvenimi kaybettim. Kendime bir arkadaş bayan yada erkek fark etmez oturup konuşabileceğim anlayışlı dinlemesini bilen bir arkadaş arıyorum. Dürüst sevecen samimi, gezmeyi eğlenmeyi seven bir insanım. Biraz konuşmak istemek birisiyle sohbet etmek birini anlamak bu kadar zor olmaması gerek onu anlamaya çalışmak onunla bir şey paylaşmak konuşmak aslında her arkadaşın dostun dediği kişinin nasıl olurda hiçbir şey sormaması nasıl olurda bir kez olsun bir iyi misin diye sormaması ne kadar kötü bir şey. Herkesi kendin için dost arkadaş görürsün ama aslında öyle olmaz gerçekleri gördüğünde anlarsın herkesin arkadaşın dostun olmadığını. Bir insanın hayatındaki en büyük yanlışı birilerine fazla kendinden fazla güvenmek. Aslında güvenmem gereken insanlar hep yanı başında olur ama sen onları fark etmezsin. Uzaklarda ararsın.

Aslında güveneceğin arkadaşın dostun olacak kişiler arkadaşların değil. Annen baban kardeşin evli isen kocan çocuğun olmalı. Çünkü bu hayatta bir kez düştüğünde herkes sırtını döner sana ama ailen asla sırtını arkanı dönmez sana ne olursa olsun büyük yanlışlar da yapsan büyük hatalar da yapsan yanında olmaya içi yana yana senin yanında durmaya çalışırlar. Arkadaş arasında sorular hep dedikodu almak açmalı açılan kısa konulu sorulardır. Ben biraz olsun içimi döküp rahatlayacağım konuşabileceğim bayan yada erkek arkadaş arıyorum. İlanımla ilgilenen kişilerin mesajlarını bekliyorum.Arkadaş Arasında Sorular - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Nisan 2024 27 Nisan 2024 — 15:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. MERHABA TANIŞABİLİRMİYİZ.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar