Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

tanışma siteleri - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

tanışma siteleri

İsmim Pınar Adana Saimbeyli da yaşıyorum. 30 yaşındayım ve kısa süreli bir evlilik yaşamış çocuk sahibi olmayan dul bir bayanım. Ailesi ile yaşayan aynı zamanda da çalışan kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir iş kadınıyım. Buraya ilan eklemekteki amacım dürüst bir bey ile tanışarak hayatımı birleştirme yolunda emin adımlar ile ilerlemeyi istememdir. Başımdan geçen önceki evliliğimden ötürü artık çok daha seçici ve dış görünüş ya da maddiyatı ikinci plana itmiş iç güzelliğe önem veren bir bayanım.

Dış görünüşüme genellikle önem vermeye çalışan bir bayanım. Yanımdaki eşimin de en azından kendine ve bana olan saygısından ötürü dış görünüşüne önem vermesini isterim. Dğer yandan maddiyat olarak çok bir beklentim yok bana denk birisi olursa benim için yeterlidir. Elbette ihtiyaçlarımız ya da hayallerimiz olacaktır ancak mutlu olduktan sonra beraberce çalışır her türlü zorluğun üstesinden geliriz düşüncesindeyim. Aradığım beyin 30 ile 35 yaş aralığında dul olabilir ya da hiç evlenmemiş ama çocuk sahibi olmayan bir bey olmasını önemsemekteyim. Özellikle çocuk sahibi olmamasını istememekteyim. Bunu nedeni çocukları sevmemem değil aksine ilk çocuk heyecanını eşim ile birlikte yaşamayı istememdir.

Yazacaklarım bu kadar. Bunun dışında şartlarıma uymayan kişilerin ya da amaçları çok farklı olan kişilerin yazmamalarını rica ediyorum. Boşuna yazmayın ancak yinede yazmak isteyenler olur ise yanıt alamayacaklarını bilsinler istiyorum. Boşuna hem siz vakit kaybetmeyin hemde şartlarıma uyan dürüst kişilerin atacakları mesajlara engel olmamanızı rica ediyorum.tanışma siteleri - 4 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Nisan 2024 9 Nisan 2024 — 23:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

4 Yorum

Yorum Yap
  1. Selam güzel bayan
    Sizinle tanişmak isterim

  2. selam ciddi duzgun bir turk beyle tanismak isterim whtsp.

  3. selam ısmım denız marmarıste yasorum ıstersen ara tanısalım özelden de araybılırsın.

  4. ben çok ciddi bayan arkadaş arıyorum yaş 47 ist yaşıyorum

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar