Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Isparta Arkadaş Sitesi - 32 Isparta, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Isparta Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Isparta da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Amacım da yada Isparta arkadaş sitesi ilanlarına sitelerine bakma amacım da arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek istediğim için buraya ilan açmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan ailesi ile birlikte Isparta da yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 38 dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak hayatıma biraz olsun değişiklik katmak istediğim için yada bu düşünceyle Isparta arkadaş sitesi ilanını açmak istedim. Aslında önce ilan açma gibi bir düşüncem yada fikrim yoktu. Ancak daha sonradan bakınca en iyisi kendi ilanını açmak diye düşündüm ve işte burdayım. Kitap okumayı gezmeyi eğlenmeyi seven arkadaşları ile vakit geçirmesini seven spor yapan bakımlı bir bayanım. Eğlenceli ve anlayışlı birisiyimdir. Amacım gerçekten arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak bu yüzden de bu konuda aynı düşüncede olan bir arkadaş arıyorum. Benim için yaşadığı yerin yada bayan veya erkek olmasının önemi yok. Önemli olan bence birbirimizi anlayabilmek ve gerçekten birbirimize karşı saygılı ve dürüst olmak diye düşünüyorum.

İşte bunun için de Isparta arkadaş sitesi ilanlarına yada bununla ilgili sitelere baktım. Ancak bakınca da pek bulamadım en azından benim düşünceme uygun bir yer yoktu. Bu nedenden dolayı en iyisi kendi ilanı açmak diye düşündüm. Benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak isteyen bayan ve erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.Isparta Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Haziran 2024 27 Haziran 2024 — 09:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar