Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ev Arkadaş İlanları - 38 Kayseri - Arkadaş Arıyorum

Ev Arkadaş İlanları

Merhabalar ben Cenk Kayseri’de okuyorum. 21 yaşında öğrenci bekar bir erkeğim. Birçok siteye baktım ve ev arkadaş ilanları genel olarak çok var. Bende kendime uygun olan bir ev arkadaşı bulma umuduyla bu ilanı oluşturmak istedim.

Aslen Sivas’lıyım ailem Sivas’ta yaşıyor. Ben okul bittikten sonra da burada yaşamayı istiyorum. Daha önce bir ev arkadaşım vardı ama anlaşamadık pek sorumluluk sahibi bir insan değildi bir ay sonra taşındı. Kaç aydır tek başıma idare etmeye çalışıyorum. Haliyle öğrenci bir erkeğim. Bir yandan okul bir yandan iş zor oluyor. Evim rahat 4 kişiyi alıyor. Geniş rahat bir ev. Üniversiteye yakındır. Benim için fark etmez erkek yada bayan olabilir. Ve ya sevgili de olabilir. Kiraya, mutfağa evin giderlerine ortak olabilecek sorumluluk sahibi bir arkadaş arıyorum. Bir çok kişi kendi okuduğu şehre uygun olarak ev arkadaş ilanları açmış bende açıp kendi ilanımı bırakmak istedim. Biraz kendimden bahsedeyim sorumluluk sahibi, temiz, düzenli bir erkeğim. Aradığım kişi de o özellikte olmalı. Apartman tamamen öğrenci apartmanı. Aile yada yabancı kimse yok. Ev sahibi çok iyi bir kadındır. Kimsenin özel yaşantısı yada hayatı beni ilgilendirmez.Spor yapmayı, kitap okumayı, müzik dinlemeyi severim. Memur yada öğrenci olmasıda fark etmez yani burada yalnız evde yaşayan çalışan bir erkek bey olması da benim için fark etmez onu demek istedim. Tek istediğim saygılı dürüst ve sorumluluk sahibi olmasını istiyorum. Çünkü ben öyleyim. Dürüst bir insanım yalana asla tahammül edemem.Kayseri’de öğrencilik yada çalışan benim gibi ev arkadaşı arayan kişilerin beni anlayacağını ne demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum.

Evin rahat olması ile birlikte herkesin yaşamına saygı duyarım.Sadece istediğim dürüst saygılı, ve sorumluluk sahibi birisi olursa memnun olurum. Benim gibi ev arkadaş ilanları bakan ya da arayan kişilerin mesajlarını bekliyorum. Uzun bir süre yalnız yaşayacağımdan anlaşabilirsek uzun süreli bir ev arkadaşı arıyorum.Ev Arkadaş İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Şubat 2024 27 Şubat 2024 — 06:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar