Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlar Sitesi Darıca - 41 Kocaeli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlar Sitesi Darıca

Merhabalar ben Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yaşıyorum. Aslında daha önce internette dolaşır iken arkadaşlar sitesi Darıca ile ilgili olan arkadaşlık sitelerine bakmaya başladım. Ancak pek kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bulamadım.

Bu nedenden dolayı arkadaşlar sitesi Darıca ile ilgili bulduğum bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak benim için mantıklı oldu. Yaşım 26 bekar daha önce bir evlilik yapmadım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce hiç bir arkadaşlık sitesine ilan açmadım. Ancak baktım ve bulamadım kendime uygun bir arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Çalışıyorum kendi halinde ailesi ile birlikte yaşıyorum. Zaten pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok ailem ile gezmeyi veya evimde ailem ile vakit geçirmeyi seviyorum. İşte bu nedenden dolayı en azından internetten veya arkadaşlık sitesinden de olsa bile kendime konuşacak sohbet edecek arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, her yaştan kişi ile sohbet etmesini bilen bir saygı içerisinde konuşmasını bilen bir bayanım.İlk başta bulunma amacımdan önce burada gerçekten maddi amaçlar için burada bulunmuyorum. Bunu belirtmek isterim. Amacım gerçekten arkadaşlık kurmak edinmek sohbet etmek istediğimden bu ilanı açmak istedim. Başka amaçlar için yazanlara da cevap vermem. Benim gibi konuşmak dertleşmek isteyen bayan veya erkek arkadaşları beklerim.

Benim istediğim arkadaşlık bayan veya erkek olabilir. Yaşı benim yaşıma yakın veya biraz üstü olabilir. Nerede yaşadığı benim için önemli değildir. Benim gibi sohbet etmek isteyen seviyeli bir sohbet etmek isteyen ve arkadaşlık kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaşları beklerim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı benim gibi bu konuda dürüst olan ve gerçekten arkadaşlık kurmak ve seviyeli sohbet etmek düşüncelerimizi derdimizi paylaşabileceğim bir arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşlar sitesi Darıca ile ilgili benim gibi ilan sitelerine veya arkadaşlık sitesi bakan arkadaşları beklerim.Arkadaşlar Sitesi Darıca - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Şubat 2024 10 Şubat 2024 — 22:09
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Ben Almanyadanım bir bayan olarak görüşebiliriz izmitte bulunuyorum.

  2. Selam ben Almanyadanım izmitte hiç arkadaşım yok malesef istersen tanışabiliriz bir bayan olarak.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar