Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Rus Arkadaş Sitesi - 00 Rusya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Rus Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Rusya da yaşayan bekar bir bayanım. Aslen Çorumluyum ancak yıllar önce evlenip buraya gelmiştim ve boşanınca da burada kendime bir düzen kurdum ve bu düzenimi bozup tekrar Türkiye ye yerleşmek istemedim. Bu nedenden dolayı da şimdi kendime Rus arkadaş sitesi bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve bu sitenin alt kategorisinde bu arkadaşlık sitesinin buldum.

Ve buraya ilan açıp bende diğer arkadaşlar gibi şansımı denemek istedim. Bu nedenden dolayı bu ilanıma uygun olan yada bana uygun olan bir arkadaşla tanışmak isterim. Ve şimdi size biraz kendimi tanıtmak ve neden Rus arkadaş sitesi baktığımı açıklamak isterim. Aslında kendime ilk aklıma gelen bir rus arkadaşlık siteleri idi ancak sonra oralarda istediğim gibi bir arkadaşlık kuramayacağımı düşündüm. Ve bu nedenden dolayı da benim için en uygun olan benim gibi Rusya da yaşayıp ta kendisine arkadaşlık sitesi bakan diğer arkadaşlar gibi ben de Türkçe bir arkadaşlık sitesi bulup oraya kendi ilanımı açmak ve bırakmak istedim.Ve bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun oldu diyebilirim. Yaşım 39 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım.Dediğim gibi daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Benimle kalıyor yaşıyor. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evcimen bir bayanım. Pek bir sosyal çevrem yok. Boş vakitlerim de işten arta kalan zamanlarda evimde çocuğumla vakit geçirmesini seven veya çocuğumla ilgilenmesini seven bir bayanım. Burada niyetim ciddi. İleriye dönük evlenece bileceğim bir beyle tanışmak arkadaşlık yapmak isterim.Bu benim için çok önemli. Evlendikten sonra Türkiye de de yaşayabilir veya Burada Rusya da yaşayabilirim. Bunun benim için pek bir önemi yok açıkcası.

Kendisine Rus arkadaş sitesi bakan veya arkadaşlık sitelerine bakan ve evleneceği bayan arkadaş arayan beylerin cevaplarını bekliyor olacağım. Yaşı 39-47 arası olabilir. Dürüst, kibar, nazik bir bey olması benim için önemli. Evine ailesine düşkün evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir. Maddi büyük bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilecek düzeyde bir geliri olması benim için yeterlidir. Kendisini hem maddi yönden hem de manevi yönden hazır hisseden niyeti evlenmek olan beylerin cevaplarını bekliyor olacağım.Rus Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Mayıs 2024 19 Mayıs 2024 — 10:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar