Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İzmir Arkadaşlık İlanları - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İzmir Arkadaşlık İlanları

İyi günler ben İzmir de yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran çalışkan bir bayanım. Yaşım 33 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Sebebi hem kendime benim hayatıma uygun bir bey bulamadım bu nedenden dolayı da evlilik düşünmedim. Şimdileri ise nette İzmir arkadaşlık ilanları baktım ancak pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım.

Genellikle bu tür ilan açanlar İzmir arkadaşlık ilanları var ama benim ilgimi çeken yada benim istediğim tarz da bir ilan yoktu. Bu nedenden dolayı da bende kendi ilanımı açmak sizlere kendimi tanıtmak bahsetmek istedim. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. İzmir de yalnız yaşıyorum. Bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Ailem Samsun da yaşıyor. Ben buraya okumak için gelmiştim ve iş de bulunca burada kendime ait bir düzen ve hayat kurdum. Tabi her fırsatta ailemin yanına gider orada vakit geçirir ve özlemimi gideririm. Dürüst, saygılı, bakımlı kendine özenen tertipli düzenli, narin bir bayanım. Kalbim bir kişiye kırıldığı zaman kolay kolay düzelmez. Pek bu yüzden arkadaşım yok. Bu huyumu ben de sevmiyorum ancak katlanamadığım şey dürüst olmayanlar saygılı olmayanlar benim katlanamadığım şeyler arasında. Ve birisi yalan konuştuğunu öğrenince de yada bana karşı bir saygısızlık yaptığını görünce haliyle kalbim kırılıyor ve bu kolay kolay geçmiyor. Bu nedenden dolayı ilişkilerimi yada arkadaşlarımı seçer iken dikkatli oluyorum. Zaten böyle herkesle arkadaş olayım derdim de yok açıkcası. Bir iki tane yakın gördüğüm uzun zamandır tanıdığım arkadaşım var onlar yetiyor bana.

Benim bu ilanı açma nedenim ise İzmir arkadaşlık ilanları bakma sebebim diyeyim yada kendime arkadaş aramak için en azından şimdilik arkadaşlık kurabileceğim dürüst, saygılı, samimi olacak ve ileriye doğru evlilik düşünen bir beyle şu anlık arkadaşlık tanışma olacak şeklinde bir arkadaşlık arıyorum. Bu nedenden dolayı bu ilanı açmak istedim. Yaşı 33-40 arası olan saygılı, dürüst, bakımlı, maddi konuda bir şey söylemek istemiyorum. Çünkü birisini tanımadan bu konuda bir şey söylemek uygun olmaz diye düşünüyorum. Ciddi olunca bunları konuşuruz zaten maddi yönden de evlensem de çok büyük bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlanımla ilgilenen arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum.İzmir Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Nisan 2024 21 Nisan 2024 — 06:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar