Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Arkadaş Bulma Siteleri Arıyorum - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaş Bulma Siteleri Arıyorum

Arkadaş bulmak özellikle seni anlayan dinleyen her zaman senin yanında olan her derdine senin yanına koşan ve özellikle seni iyi ve kötü gününde yalnız bırakmayan gerçek dost diyebileceğimiz arkadaşlar edinmeli ve bulmalıyız. Çünkü insanlar bazen gerçekten sadece kendini düşünebiliyor. Ve bu durumda da bende bunun için ücretsiz arkadaş bulma siteleri arıyorum ve kendimi tanıtmak istedim.

Aslına bakarsanız yeni kişilerle arkadaşlık kurmak pek bana göre bir durum değil. Çünkü biraz içine kapanık ve yeni arkadaşlıklar kurmakta zorlanan bir bayanım. Çünkü ne kadar yeni insanlar tanımak onlarla konuşmak sohbet etmek istesem de her zaman bir sorun çıkıyor ve her zaman yanılan ve gerçekten bu kişi güvenilir ve beni anlıyor desem tam tersi olduğu için artık yeni arkadaşlıklar kurmakta zorluk çekiyorum. Ama bu durumu yenmek ve yine herkesin olduğu gibi arkadaşlıklar kurabilmek ve sohbet edebilmek istediğim için bende ücretsiz arkadaş bulma siteleri arıyorum ve bunu burada aşabilmek için uğraşıyorum. Sonuçta herkes bir değildir demi. Ben beni anlayacak dinleyecek her zaman yanımda olabilecek iyi ve ya kötü günümde beni yalnız bırakmayacak bir arkadaş arıyorum. Sonuçta demezler mi hem dostunu arkadaşını sen ancak kötü günde ayırt edersin diye ben kötü günümde de beni yalnız bırakanları gördüm ama iyi zamanlarımda hemen yanıma koşanları da gördüm aslında bu biraz iki yüzlülük oluyor ama olsun ben bu şekilde alıştım ancak bundan sonra bu şekilde olmayacak ve bende beni her zaman anlayan dinleyen ve gerçek bir dostum olsun istiyorum.

Bunun için de benim gibi ilanlarla ilgilenen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve tanışmak isteyen ve konuşmak isteyen ve gerçek beni anlayan dinleyen bir arkadaşlık kurabileceğim ücretsiz arkadaş bulma siteleri arıyorum ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Ücretsiz Arkadaş Bulma Siteleri Arıyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 3 Nisan 2024 3 Nisan 2024 — 01:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar