Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Dul Bayanlar - 35 İzmir, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Dul Bayanlar

Merhabalar ben yaşım 49 bekar çalışan kendi halinde yaşayan bekar bir beyim.Daha önce bir evlilik yaptım ancak uzun zaman evli kalsa bile bir insan belli bir zamandan sonra da olsa insan o kadar uzun evli kaldığı insanı bile tanıyamıyor. O kadar uzun süre evli kaldıktan sonra bile ayrılıklar boşanmalar olabiliyormuş. Ve ben de evlenmek istiyorum dul bayanlar arıyorum.

Çünkü bekar yalnız olmak gerçekten zor bir durum. Ve insan yalnız kalmamalı bence. Ben biraz kendimi anlatacak yada tanıtacak olursam. Bekar daha önce evlilik yapmış ayrılmış bir beyim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı kültürlü bakımlı bir beyim. İzmir de oturuyorum. Düzenli bir işim ve gelirim var. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Önce ki evliliğimden çocuğum var. Benimle birlikte yaşıyor bir tane çocuğum diğeri de evlendi kendine ait bir yuva kurdu. Bugün yarın diğeri de yuvadan uçar gider. Ben yalnız olmak istemiyorum. Ciddi düşünebileceğim hayatımı paylaşabileceğim evlenmek istiyorum dul bayanlar arıyorum. İzmir de yaşamak isteyen bekar evlenmiş ayrılmış olabilir. Kötü bir alışkanlığım ve ya gece hayatım yoktur. Artık mutlu olmak mutlu bir aile kurmak istiyorum. Beni mutlu edebilecek hayatımı paylaşabileceğim hayatımı bir ömür yanın da geçirebileceğim ciddi düşünen ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Evlenmiş ayrılmış olabilir. Bakımlı evine ailesine düşkün eşine düşkün olan çocuğu olabilir. Çalışmasını istemem eşimin ancak kendi ısrar ederse de buna saygı duyarım. Beni anlayabilecek beni dinleyebilecek birbirimize karşı saygı ve sevgi besleyebileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-49 arası olan İzmir de yaşamak isteyen ciddi bir ilişki ve evlilik düşünen evlenmek istiyorum dul bayanlar ilanıma cevap verecek bayan arkadaşlar arıyorum.



Evlenmek İstiyorum Dul Bayanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 3 Nisan 2024 3 Nisan 2024 — 09:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar