Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Arkadaşlık Sitesi - 54 Sakarya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Arkadaşlık Sitesi

İyi günler ben kendime uygun bir arkadaşlık sitesi arar iken nette karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı. Aslında günümüzde yerli veya yabancı olsun bir sürü arkadaşlık siteleri var. Ama benim için kolay arkadaşlık sitesi ve karmaşık olmayan bir arkadaşlık sitesi aradığımdan dolayı buraya ilan açmak mantıklı gözüktü.

Artık herkesin günlük hayatına girdiği bu arkadaşlık siteleri o kadar yaygın bir şekilde kullanılıyor ki herkes arkadaş aramak konuşmak sohbet etmek için arkadaşlık sitelerini kullanıyor. Yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek seviyeli bir arkadaşlık kurmak için arkadaşlık sitelerine kayıt oluyorlar veya kendilerine kolay arkadaşlık sitesi arıyorlar. Şahsen benim istediğim arkadaşlık sitesi sade anlaşılır ve ücretsiz olması benim için daha uygun oluyor. Ve buna göre bir site arar iken de bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya kendi ilanımı açmak istedim. Yaşım 28 bekar ailem ile birlikte yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Arkadaş canlısıyımdır. İnsanlara karşı yada etrafıma karşı her zaman anlayışlı ve saygılı olmuşumdur. Yeri geldi çocuklarla çocuk olurum yeri geldi yetişkinlerle birlikte yetişkin olurum. Her ortama her yere uyum sağlayan bir bayanım. Samsun da yaşıyorum. Çalışan kendi ayakları üstünde duran hem de ailem destek olmaya çalışıyorum elimden geldiğince. Herkes gibi bende kendime bir arkadaş edinmek istiyorum. Pek bir sosyal çevrem yok. Ailem ve arkadaşlarım dışında. Benim gibi arkadaş edinmek insanlarla sohbet etmek isteyen benim düşüncemde olan kendime göre bir arkadaş arıyorum.

Amacım arkadaş edinmek yeni insanlarla tanışıp sohbet etmek arkadaşlık kurmak ve isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Benim gibi kolay arkadaşlık sitesi bakan ve sohbet etmek isteyen arkadaşlık kurmak isteyen veya arkadaş edinmek isteyen seviyeli sohbet arkadaşı arayan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı 28-35 arası olabilir. Dürüst, saygılı bir arkadaşlık aradığımı belirtmek isterim.Kolay Arkadaşlık Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Nisan 2024 22 Nisan 2024 — 07:12
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar