Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Çorum Arkadaş Ara - 19 Çorum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Çorum Arkadaş Ara

Ben Deniz kendime arkadaş arıyorum. Yaşım 30 bekar daha önce evlilik yapmadım. Ve kendime buradan arkadaş aramak konuşacak sohbet edebileceğim bir arkadaş arıyorum. Bu yüzden Çorum Arkadaş Ara ilanını açmak istedim.

Benim gibi yalnız olan sosyal hayatı olmayan bayan ve erkek arkadaşlarla sohbet etmek dertşleşmek ve birazda olsa hayatıma renk katmak için buraya Çorum Arkadaş Ara ilanını açmakta bulunuyorum. Biraz kendimden bahsedeyim.Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Ailem ile yaşıyorum. Hem onlara maddi yönden destek olmak hem de onlarla birlikte vakit geçirmekten oldukça mutluluk ve huzur duyuyorum.Sosyal hayatım pek yok. Daha çok evinde ailesi ile vakit geçiren bir bayanım. Boş vakitlerim de ailemle sohbet ederek yada kitap okuyarak evimde olmaktan oldukça huzur ve mutluluk duyuyorum. Ama gel gör ki insanların yine arada sırada konuşacak sohbet edecek birilerine ihtiyaç duyuyor bende bu nedenden dolayı burada arkadaşlık kurabileceğim seviyeli sohbet edebileceğim dertleşebileceğim anlayışlı samimi bayan veya erkek arkadaş arıyorum.İnsanlarla konuşmayı sohbet etmeyi severim. Ama pek sosyal hayatım olmadığından dolayı bunu yapamıyorum. Burada insanların hayatlarını dinlemek benimle dertleşmek seviyeli olarak günlük hayattan sohbet etmek hoşuma gidiyor. Çünkü her insan bazen kendiyle yalnız kalmak ve bazen hiç tanımadığın bir insanla sohbet etmek rahatladığını düşünüyorum ve bu nedenden dolayı arkadaş aramak ve bulmak istedim.

Benim için bir kriter yok. Arkadaş olabilecek saygılı seviyeli ve dürüst olması benim için yeterlidir. Yaş yada nerede yaşadığı bir önemi yok bence. Bayan veya erkek arkadaşları beklerim. Amaç arkadaşlık kurmak sohbet etmek hayatlarımızı günlük yaşantımızdan veya herhangi bir konuda sohbet ederek konuşmak yalnızlık gidermek isteyen herkesle konuşurum. Maddi amaçlar için burada değilim. Bunu söylememin sebebi bir çok ilanlara baktım ve herkes bu konuda bir uyarı yapıyor ve bende yapmak istedim. Bu amaçlarla yada böyle tekliflerle gelmeyin. Sadece ben biraz hayatıma renk katmak ve arkadaş edinmek için burada bulunmaktayım. Çorum Arkadaş Ara ilanıma cevap verecek bayan ve erkek arkadaşları beklerim.Çorum Arkadaş Ara - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Mart 2024 8 Mart 2024 — 16:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhba çoruma yeni taşındım yardımcı olursan sevinirim.

  2. Muğla’dan mutsuzprens 35yaşindayim tek yaşıyorum muğla’dan tatil dusunen sevgili dost sırdaş arayan arkadaş arayan bayanlar yazabilirsiniz deniz sinema tiyatro gezmek yüzmek bisiklete binmek vazgeçilmezidir.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar