Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Programları - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Programları

Bugün buraya her yerde karşımıza çıkan telefonda tabletlerde veya bilgisayarda her yerde günlük yaşantımızın her noktasında karşımıza çıkan arkadaş arama programları ile ilgili bir ilan açmak istedim.

Evet artık her yerde karşımıza çıkıyor. Arkadaşlık kurmak artık yada arkadaş aramak internette telefonda yada pek çok yerde artık daha kolay bir hale geldi.Bunun sebebi arkadaş arama programları artış göstermiş olması. İnsanların artık sosyalliklerini yitirdi ve küçükten büyüğüne herkes her yaş grubu artık günün çoğunluğunu sosyal ortamlarda yada arkadaş bulma yerlerinde vakitlerini geçiriyor. Zamanı teknoloji ne kadar iyi olursa olsun ne kadar ilerlemiş olursa olsun aslında insanların bireylerin içine kapanmasına kendi hallerinde yaşamsına sosyal yaşamlarını bir kenara atmasına neden oluyor. Tabi ki herkes sosyal medyalarda yada arkadaş bulma yerlerinde yada arkadaşlık sitelerinde takılıp birileriyle konuşma birileriyle dertşleşme yada evlenmek istemesi normal. Ama burada dikkat etmemiz gereken ise o uygulamanın yada sitenin ne kadar size güvenilir geldiği önemli ve bazı siteler hariç bir çok sitede sizden üyelik isteyip paranızdan da etme peşinde aslında. Üyelik isteyip şu kişi sizinle görüşmek istiyor bu durumda hem paranızdan oluyorsunuz. Üstüne kandırıldığınızın halen farkında olmadan halen para yatırmaya devam ediyorsunuz. Aslında bunlar ufak tefek görünse de ücretsiz ilan açabileceğiniz ücretsiz arkadaşlık kurabileceğiniz bir site olması sizin açınızdan daha iyi olur.

Bu nedenle bu arkadaş arama programları hakkında kendi çabımda bir ilan açmak ve yazmak istedim arkadaş arama programları ne kadar yaygınlaşırsa yaygınlaşssın bir çok hatta her yerde karşımıza çıksa da bunlar hakkında bir fikir sahibi olmamız bizim için önemlidir.Arkadaş Arama Programları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Şubat 2024 12 Şubat 2024 — 15:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar