Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bakımı Kolay Olan Kedi Cinsleri - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bakımı Kolay Olan Kedi Cinsleri

Evde kedi yada evcil hayvan bakmak hele çocuklarımız ve bizim için çok güzel ve heyecan verici bir deneyim bence. Ben hayvanları çok seven kedi kuş köpek türünü çok seven bir bayanım. Ve hayvanlar bence yalnızlığa en güzel çözüm evde yalnız olmuyorsun onlarla dertleşebiliyor mutluluğunu paylaşabiliyorsun. Ve hayvanlar seni anlar seni dinler ben bu yüzden evde evcil hayvan bakmayı çok seviyorum. Ancak bir kedi almayı düşünüyorum. VE bildiğiniz gibi kedilerin tüy sorunu oluyor bu nedenden dolayı bende bakımı kolay olan kedi cinsleri araştırmak veya bakmak istedim.

Bunun için de buraya benim gibi evde evcil hayvan bakan veya ilgilenen ve bana fikir verecek olan arkadaşlarla konuşmak istediğim için ve fikir almak istediğim için bakımı kolay olan kedi cinsleri ilanını buraya açmak istedim. Kediler özellikle sizi anlayan ve sizi dinleyen hayvanlar olarak görüyorum ben . Benim için özellikle yalnız kaldığımdan beri hayvanlara daha bir çok bağlandım. Çünkü tek arkadaşım dostun onlar oldu. Sadıklar her şeyden ötürü ilerisi de seni asla yalnız bırakmazlar. Hatalarında yada yanlışların da bile senin yanın da olurlar. Ben bir yavru kedi almak istiyorum. Ancak bunun için en uygun kedi hangisi bilemiyorum. Evde bir kuşum ve papağanım var ancak kedi benim için daha çok şey ifade ediyor. Ve kedilere karşı daha bir hassasım ancak hangi kedi daha az bakım ister yada tüy dökme konusunda daha az bu sorunu olan kedi hangisi bilemediğim için bu ilanımı burada paylaşmak istedim.

Belki benim gibi evde hayvan bakmayı seven ve bakan ve bu konuda bana yardımcı olacak yada fikir verecek arkadaşlar vardır diye bu arkadaşlık sitesine bakımı kolay olan kedi cinsleri ilanını açmak istedim. Benim gibi kedileri seven ve ya bakan ve hangi kedi cinsin daha uyumlu ve bakımı daha kolay olduğu kedi cinsini biliyorsanız lütfen ilanıma cevabınızı bekliyorum.Bakımı Kolay Olan Kedi Cinsleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Mart 2024 18 Mart 2024 — 05:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar