Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arayan Erkekler - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arayan Erkekler

Merhabalar ben sinem bekar 26 yaşında çalışan bir bayanım. Bakımlı giyinmesini bilen. Nerede nasıl davranılması gerekiyorsa o şekilde davranan,çalışmayı seven bir bayanım. İlan açma sebebime gelince arkadaş arayan erkekler adlı bir ilan açıp kendime uygun ruhuma uygun bir arkadaş ve ileriye dönük ciddi düşünebileceğim bir bey arıyorum.

Aydın’da yaşıyorum. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Üniverisite bittikten sonra çalışmaya başladım. Ondan önce de hem okuyup hem çalışan bir bayandım. Dürüst, saygılı, samimi bir bayanım. Boş vakitlerimde ailem ile olmayı gezmeye yeğlerim. Çünkü ailemle ne kadar vakit geçirirsem benim için o kadar iyidir. Yada ailemle birlikte gezmeyi eğlenmeyi onunla geçirdiğim her vakit her an benim için önemlidir. Bu nedenden dolayı dışarıda tek gezmektense ailem ile gezmeyi daha çok severim. Evlendiğim insanla yada aile kurduğum insanla da bu şekilde olmasını kocamla çocuğumla vakit geçirmek isteyen onlarla eğlenmek isteyen her anını dolu dolu ve huzurlu mutlu geçirmek isteyen bir bayanım. Bir çok hayalim var aileme ilişkin inşallah olur. Aklı başında olgun yaşından olgun duran bir bayanım. Kitap okumayı müzik dinlemeyi yeni yerler görmeyi severim. Ama tabiki bunu ailem le birlikte çıktığımız tatiller için söylüyorum. Evlendikten sonra eşim nerede isterse orada yaşayabilirim. Ama evlilik kararından önce tabiki bir insanı iyi tanımak iyi anlaşabilmek onunla bir ömür boyu geçireceğin için iyi anlamak tanımak lazım diye düşünüyorum. Bu nedenden dolayı arkadaş arayan erkekler diye ilan açmak istedim. Ciddi düşünebilecek ailesine düşkün aile değeri ve önemi bilen aşkı verebilecek sevgiyi verebilecek bir bey ile tanışmak ve evlenmek itiyorum. Evliliğe dair herkesin hayalleri istekleri umutları vardır. Ve her genç kız gibi benimde bu konuda hayallerim var bunları gördüğüm tanıdığım erkekle evlenmek ve mutlu olmak mutlu bir yuva kurmak istiyorum.

Bir beyde aradığım özellikler dürüst olmalı kötü bir alışklanlığı ve gece hayatı olmasını istemiyorum. Ruhuma kalbime dokunabilecek beni sevebilecek kadına değer kıymet önem veren onun mutlu olmasını isteyen bir erkekle tanışmak isterim. Saygılı ve samimi olmalı. Çok kıskanç olmasını istemem ve evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum bu konuda beni desteklemesini isterim. Maddi çok bir şey beklemiyorum ailesine bakacağı kadar bir geliri ve işi olması benim için yeterli gerisini birlikte çalışıp yapabiliriz. Yaşı 27-33 arası olmasını isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir ama çocuğu olmazsa iyi olur. Çocuk istemediğimden yada sevmediğimden değil bu güzel kıymetli önemli duyguyu bende yaşamak hissetmek isterim ondan dolayı diyorum. Evlenmeyi düşünen ciddi düşünen nazik kibar kadını anlayabilecek oturup konuşabileceğimiz bir kocadan çok hayattı bir ömür boyu birlikte geçirebileceğim bir eş arıyorum. Arkadaş arayan erkekler ilanımla ilgilenen beylerin mesajlarını beklerim.Arkadaş Arayan Erkekler - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Mayıs 2024 7 Mayıs 2024 — 01:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar