Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanı Ver - 15 Burdur, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanı Ver

Merhabalar ben 27 yaşında bekar bir bayanım, hiç evlilik yapmadım.Arkadaş ilanı ver sitelerine ilk defa katılıyorum. Düzgün bir hayat arkadaşı aşkı bulabileceğim dürüst doğru kişiyi arıyorum. Biliyorum ilk başta hemen burada doğru insanı bulamayacağımı ama bir ilan açıp şansımı denemek istedim.

Ailemle Burdur da yaşıyorum.Çalışıyorum üniversite mezunuyum ama bildiğiniz üzere işsizlik çok olduğundan kendi okuduğum mesleği yapamıyorum.Özel bir şirkette sekreterlik yapıyorum. En azından çok şükür boş durmuyorum ve çalışmayı çok severim. Boş vakitlerimde kitap okumayı evimde vakit geçirmeyi ailemle vakit geçirmeyi severim.Arkadaş ilanı ver başlıklı bir ilan açıp şansımı denemek istedim.Çalıştığım sebeple pek dışarı hayatım da olmadığından yeni insanlar tanıyıp ruhuma uygun birisini bulma şansım çok az.O kadar da yeni insanlarla tanışıp kaynaşmaya vaktim de olmuyor çalışmaktan.Eşimde aradığım kriterler İl fark etmez öncelikle anlaştıktan sonra o nerede ise yaşamaya hazırım. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Bu konuda bana destek olmalı. 27-35 yaş arası olabilir. Bakımıma giyinmeme karışmayacak, çok aşırı kıskanç olmayacak, beni sevecek anlayacak bir ömür boyu yanımda olacak bey arıyorum.

Arkadaş ilanı ver cevap verecek dürüst gerçekten evlenmeyi düşünen beylerin mesajlarını bekliyorum.Arkadaş İlanı Ver - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Haziran 2024 10 Haziran 2024 — 02:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar