Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Feke erkek arkadaş arıyorum - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Feke erkek arkadaş arıyorum

Adana Feke de yaşıyorum 28 yaşında hiç evlenmemiş bir bayanım erkek arkadaş arıyorum. Heliyle çocuk sahibi değilim. Çalışan, kendi ayakları üzerinde duran pek bir sosyal aktivitesi olmayan, tüm zamanı evi işi arasında geçen bir hayatım var. Buraya arkadaşlık ilanı eklemekteki amacım ileriye dönük ciddi planları olan bir bey ile tanışıp her bayan gibi mutlu bir yuva kurma isteğimdir. Lütfen başka fikirleri ya da amaçları olanlar yazmasınlar yorumlarını yanıtlamayacağım.

Dış görünüşüme önem veririm ve bakımlı bir bayan olduğum söylenir. Aradığım erkek arkadaşın da kendine dikkat eden bakımlı bir bey olmasını tercih ederim. 30 ile 40 yaş arası uygun bir yaş aralığı olarak düşünüyorum. Ben hiç evlenmedim ve çocuk sahibi de değilim ve karşımdaki beyinde benim gibi hiç evlenmemiş ve çocuğu olmayan bir bey olmasını istiyorum.

Maddi olarak evliliğe karar vermiş ve evini geçindirebilecek bir bey olsun yeter. Bende çalışan bir bayanım beraberce çalışırız ancak gelir seviyesi benimkine yakın ve aynı seviyede beyleri özellikle tercih edeceğim.

İlanımı erkek arkadaş arıyorum şeklinde açmamın nedeni ise öncelikle buradan tanıştığım kişi ile bir süre mesajlaşmak istememdir. Bende güven oluşturmayan bir bey ile yorumlar dışın herhangi bir şekilde görüşmek gibi bir düşüncem yok. Bunu bilin ve buna göre yorumlar yaparsanız ayrıca memnun olurum.Feke erkek arkadaş arıyorum - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Nisan 2024 4 Nisan 2024 — 10:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. merhaba, ben osmaniye’den fatih. buyurun tanışalım. benim çocukluğum adana’da geçti. aramızdaki mesafe kısa sürüyor.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar