Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlan Verme - 35 İzmir, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlan Verme

Ben İzmir’de yaşıyorum. 39 yaşında daha önce bir evlilik yaptım ve anlaşamadık boşandık. Bir çocuğum var annesinde kalıyor. Arkadaş ilan verme istedim. Boşanalı 7 sene oldu ve artık kendime yeni bir hayat aile kurmak istiyorum. Romantik duygusal bir erkeğim. Bakımlıyım, kendime özenirim. Eşim olacak kişininde yanıma yakışmasını kendine bakmasını beni önemsemesini isterim. Hayatımda olmazsa olmazlarım vardır. Mutluluk huzur ve dürüstlük bunlar benim olmazsa olmazlarım. Eşim olsun arkadaşım olsun ailemden birisi olsun bana yalan konuşulmasını yalancılığı asla sevmem. Ne olursa olsun dürüst olacaksın. Hata da yapsan yanlış da yapsan onu dürüstlükle söyleyeceksin ki karşındaki sana inanıp güvenebilsin. Yalanı asla affetmem.

Boşanma sebebim de yalandır. Yalanın küçüğü büyüğü yoktur öyle bana karşı bir hatası olmadı gayet mutluyduk. Ama küçük diye bir yalan söylemiş ve ben bunu öğrenince de halen yalan söylemeye devam etmesi ayrılmamıza boşanmamıza sebep oldu. Arkadaşlıklar olsun karı koca hayatı olsun aile olsun yalana asla tahammül edemem.Bu yüzden bu en belirgin kriterim arasındadır. Arkadaş ilan verme istedim ilk önce tabi hemen tanışıp evlenemeyiz ilk başta birbirimizi tanımak fikirlerimiz hayatlarımızın uyuşması gerekiyor. İlk başta arkadaş oluruz sonra anlaşabilirsek ciddi düşünebileceğim birisiyle hayatımı birleştirmek ve mutlu olmak isterim. Artık bekar hayatı yaşamak değil evlenmek çocuğum olsun karımla ilgilenmek onu mutlu etmek onun ve ailem için yaşamak istiyorum. Eğer yalnızlığın ayazında titriyorsa yüreğin, yüreğini al gel yanıma. Çünkü yalnızlık zor çok iyi anlıyor ve biliyorum. Benim gibi hayatta bir şeyler görmüş geçirmiş hayatı ailesinin kıymetini bilen içinde Allah korkusu olan bir bayan arkadaş arıyorum. Hayat bu hatalarda yanlışlar da bizim için önemli olan onlardan ders alıp hayatını bundan sonrası için bir düzene sokmak ve mutlu olmaya bakmak. Herhangi bir kötü alışkanlığım yok. Dışarı hayatım yok. Bankada memurum. İşten eve evden işe giden bir kişiyim. Herkes gibi normal bir hayatım var. Farklı bir yaşantım yok. Ailesi ile gezmeyi seven ailesi için yaşayan sevgi veren ve karşılığını görmek isterim. Herkes gibi. Eşimin çalışmasını istemem ama çalışmak isterse de ona mani olmam.

Yaş kriteri 30-39 yaş arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olmazsa sevinirim ama varsa da bir tane olmasını isterim. İzmir’de yaşamak isterim evlendikten sonra ama olmazsa onda da sıkıntı yok. Her şeyden önce eşim benim arkadaşım dostum sevdiğim kadın her şeyim olması gerekir. Benim içinde bunlar geçerli. Arkadaş ilan verme amacımda bu ciddi ileriye dönük düşünebilecek bir bayanla hayatımı birleştirmek isterim.Mesajlarınızı beklerim.Arkadaş İlan Verme - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Nisan 2024 10 Nisan 2024 — 20:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar