Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri Ankara - 06 Ankara, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Ankara

Arkadaşlık kurmak arkadaş edinmek için herkes zaman zaman arkadaş siteleri Ankara veya genel olarak arkadaşlık sitelerine bakıyorlar. Bende Ankara’da yalnız yaşayan dul bir bayan olarak kendime arkadaş edinmek için bu gibi arkadaşlık sitelerine baktım.

Ancak ilk öncelikle baktığım arkadaşlık sitesi kendime göre olan arkadaş siteleri Ankara ile ilgili arkadaş arama sitelerine baktım ancak bana uygun olan pek bir site bulamadım. İşte bu nedenden dolayı bu arkadaşlık sitesini kendime uygun olarak buldum uzun bir arayıştan sonra. Ve şuan kendi ilanımı oluşturmak ve kendimi tanıtmak isterim. İlk öncelikle yaşım 38 bekar daha önce bir evlilik yaptım ve ancak anlaşamadık boşandık ve bu evliliğimden bir çocuğum var ve hem çalışarak kendime ve kızıma bakabiliyorum. Çok şükür maddi herhangi bir sıkıntım yok. Ve kendime de kızıma da yete biliyorum. Ama yalnızlık hissi kaybolmuyor. Ve inanın bir insan bayan olsun erkek olsun kendini yalnız hissetmek yalnız olmak çok zor bir durum ve bu durumu anlayacak kişi ancak benim gibi hisseden ve benim gibi olan bir kişi ancak o şekilde anlayabilir. Boş vaktimde evimle ve kızımla vakit geçiriyorum pek kendime özel bir boş vaktim olmuyor zaten pekte arkadaş çevrem pek yok çünkü ilgilenmiyorum beni mutlu eden tek şey kızımla ve evimle vakit geçirmek beni daha çok mutlu ediyor.

İşte bu yüzden kendimi Ankara ‘da yaşadığımdan dolayı arkadaş siteleri Ankara ile ilgili arkadaşlık sitelerine veya bu şekilde ilan açmak bana hayatımın bu döneminde çok mantıklı geldi. Aradığım bey ciddi arkadaşlık amacı ve ileriye doğru evlilik amacı ile mantıklı bir şekilde düşünen ve kibar nazik dürüst saygılı bir bey olması benim için önemlidir. İşte bu nedenden dolayı bu ilanı açıklamak istedim.Yaşı 38-45 arası olabilir. İlgilenen beylerin mesajını bekleyeceğim.Arkadaş Siteleri Ankara - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Nisan 2024 14 Nisan 2024 — 15:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba dilerseniz tanışmayı isterimm37 yaşındayım.

  2. Gnydin murat nasilsiniz. Bekar yaşıyorum ankaraya ay 3 ve 4 geliyorum tanışmak isterim sizce uygunsa.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar