Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

bayan arkadaş arama - 04 Ağrı, Bayan - Arkadaş Arıyorum

bayan arkadaş arama

Merhana ben gülden bayan arkadaş arama ilanı ekleme nedenim dürüst bir bey ile tanışarak hayatımı birleştirmek istemem yani evlenmek istememdir. İlk defa bir bayan arkadaş arama ilanı yazıyorum bu nedenle eksiklerim olabilir bu konuda mesaj göndererek eksik gördüğünüz merak ettiğiniz konularda soru sorabilirsiniz. 27 yaşındayım ve Ağrı Taşlıçay ilçesinde ailem ile yaşıyorum. Aynı zamanda çalışıp aileme destek olmaya çalışıyorum ve bu nedenle tüm zamanım ailem ile işim arasında geçmekte. Çok az kalan zamanımda bir bayan arkadaş arama ilanı yazmak bana hayatımın bu döneminde çok makul bir seçenek gibi geldi. Daha önce hiç evlilik yapmamış genç bir bayanım ve pek gezmeyi eğlenmeyi seven bir yapım yok. Genellikle ailem ile zaman geçirdiğimde kendimi çok daha mutlu ve huzurlu hissediyorum.

Aradığım bey 27 ile 35 yaş arasında olabilir. Benim gibi hiç evlenmemiş olması öncelikli tercihimdir. Haliyle dul ya da çocuk sahibi beyler ile ilgilenmiyorum. Maddi olarak ailesine bakabilecek seviyede olması yeterlidir. Dış görünüş ya da fiziksel herahngi bir özellik için bir standartım yok. Asıl belirleyici kriterim karşımdaki beyin ne kadar dürüst olduğu ve ne kadar dürüst bir yaşantısı olduğudur benim için. Yani karşımdaki eş adayının dış güzelliğinden ok kalp güzelliği ile ilgileniyorum. Dış görünüşüne özen gösteren bakımlı bir bey olması benim için yeterli. Ayrıca evlilik fikrini hem maddi hem de manevi olarak benimsemiş olması benim için çok önemli. Evlilik kararını vermemiş beyler mesaj göndermezler ise sevinirim.

Kriterlerime uymayan beylerin mesajlarını yanıtlamayacağım. Ayrıca farklı amaçlar ya da ne olduğunu anlayamadığım bir iki kelimelik mesjlar ile lütfen bana mesaj yazmayın. Bu gibi mesajlar ile vakit harcayacak biri değilim. Kriterlerime uyursanız lütfen bunu mesajınızda yazın ya da biraz olsun kendinizden bahsedin ki sizin hakkınızda fikir sahibi olabilirim.bayan arkadaş arama - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Haziran 2024 16 Haziran 2024 — 07:56
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba bayan arkadaş arıyorum yaş fark etmez şehir fark etmez.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar