Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arası Sorular - 18 Çankırı, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arası Sorular

İnsanların herkes gibi normal bir arkadaşlık kurmaya normal bir hayat yaşamayı sever. Herkes ister hayatı mutlu huzurlu olmasını. İki arkadaşın arkadaş arası sorular sorması birbirini tanımak istemesi. Yada yeni tanıştığın bir bayan yada erkeğe sorular sorup onu tanımak istemek arkadaşlık kurmak istemek kadar doğal bir şey yoktur.

Ama insanlar her zaman yanlış anlaşılabiliyor. Yada karşı taraf öyle anlıyor. Ben bu ilanı açar iken nasıl düşündüğümü nasıl hissettiğimi bende bilmiyorum sadece bir yere içimi dökmek ve arkadaşlık kurmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.Tabi herkes arkadaşlık kurmak ister yada hayatına birisinin girmesini yalnızlığının giderilmesini ister bu çok normal. Ama hele dulsan bir bayan için bu çok zor. Şimdiki zamanda da geçmişte de bu böyleydi. Aslına bakılırsa çok yanlış anlaşılan bir durum. Dul olunca arkadaşlık kuramazmısınız. Ya da hayatında dürüst bir insan size sahip çıkacak birisini istemek suç mu. Hiç sanmıyorum. Ama öyle düşünen insanlar çok az tabiki. Benim bir arkadaşım vardı evet erkekti erkek olamaz diye bir şey yok. İlk okuldan beri görüşürdük. Evlendik ayrıldık ama biz yine görüşmeye eşlerimizle birlikte tanışıp arkadaşlığımızı devam ettirdik. Bir gün o boşandı çok kötüydü. Bizim boşanma sebebiz ise bambaşka bir durum lütfen yanlış anlaşılmasın. Sonra yine arkadaşlığımız dostluğumuz devam etti. Ama bana bakışı değişmeye başladığının farkına vardığım zaman dostluğumu birtirmek zorunda kaldım. Arkadaş arası sorular olur evet ama böyle bir şey sorupta beni sever misin diye bir soru beklemediğimden ben onu sadece arkadaşım olarak görüyordum ve arkadaşlığımızı bitirdik. Şimdi bunları neden anlattığımı merak ettiniz hemen cevaplayayım ben hayatımda arkadaşlık dostluk arıyorum.

Normal olarak sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim onun yanında rahat konuşabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bayan yada erkek olması fark etmez amac arkadaşlık dostluk olacaktır. Arkadaş arası sorular sorup birbirimizi tanımak istemek kadar normal bir şey yok. Eğer arkadaş arıyorsanız ve sohbet edeceğiniz bir arkadaş dost arıyorsanız bana mesaj atabilirsiniz. Lütfen başka amaçlar için yada maddi amaçlar için yazmayın o kadar yanlış fikirlerle gelmeyin. Bayan veya erkek arkadaşların mesajlarını beklerim.Arkadaş Arası Sorular - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Mayıs 2024 1 Mayıs 2024 — 09:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar