Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Yurt Dışı Evlilik İlanları - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Yurt Dışı Evlilik İlanları

Merhabalar ben Yurt dışında yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Uzun zamandır yurt dışında yaşıyorum. Ailem Türkiye de yaşıyor. Tabi arada sırada onları ziyaret ediyor yada yaz tatillerinde yanlarına gidip geliyorum. Ancak benim ilan açma nedenim bunlar değil benim ilan açma nedenim Yurt dışı evlilik ilanları bakıyordum.

Ancak tam anlamıyla istediğim gibi bir arkadaşlık sitesi yada Yurt dışı evlilik ilanları bulamadım. Bunun için de kendim ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi belirtmek istedim. İşte bu yüzden bu ilanı açmak istedim. Yaşım 45 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var oda artık büyüdü kendi özgürlüğünü ele aldı diyebilirim. Ben de artık evlenmek istediğim için çünkü tek başına olmuyor hayat geçmiyor. Beni anlayacak beni sevecek yanımda olacak anlayışlı kibar bir bey arıyorum. Tabi ne kadar ilk başta evlilik olsa da niyetim tanışmak ve arkadaşlık olmak önemli diye düşünüyorum. Maddi açıdan bir sıkıntım yok ve bu şekilde yaklaşan kişilere de kesinlikle cevap vermem. Dürüst, saygılı, samimi, evlenmeyi düşünen ciddi düşünen olgun bir bayanım. Benim gibi evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum.

Bekar evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 45-50 arası olan evlenmeyi düşünen ve benim gibi Yurt dışı evlilik ilanları bakan bir bey arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, kültürlü, bakımlı bir bey arıyorum. Evine ailesine düşkün yurt dışında yaşamayı düşünen veya yaşayan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok.Kendi evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Benim aradığım sadece sevgi ve anlayış bunları bana verebilecek bir beyle bir ilişki kurmak isterim.Yurt Dışı Evlilik İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Nisan 2024 18 Nisan 2024 — 20:09
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba benim adım Mehmet selamlar sizinle tanışmak istiyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar