Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanları - 68 Aksaray, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanları

İyi günler günaydın herkese aslında uzun zamandır nette baktığım ve kendisini takip ettiğim bir arkadaşlık sitesi ve içindeki yada açılan arkadaş ilanları elimden geldiğince bakıyordum. Bakmamın sebebi ise ben de bir ilan açıp açmamak arasında kararsız kaldığımdan dolayı diğer kişilerin açtığı ilana bakıyordum.

Ancak artık bende bu kararsızlıktan kurtuldum ve bugün bu arkadaşlık sitesine kendisini takip ettiğim bu siteye ilan açmak ve sizinle ilanımı paylaşmak istedim. Tabi uzun zamandır takip ettim ama kimseye de yada diğer kişilerin paylaştığı arkadaş ilanları cevap vermedim. Olsaydı öyle bir şey cevap da vermek istiyordum. Ancak açılan ilanlardan bakınca yada okuyunca pek benim ilgilendiğim alanda olmadığını gördüm. Benim istediğim yada aradığım şey arkadaşlık sitesine ilan açma sebebim yada düşüncem ilk olarak arkadaşlık tabi ki de ancak ileriye doğru aklında evlilik olan bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak gibi bir düşüncem var yada en azından bu şekilde düşündüğümden dolayı artık bu ilanı açmak istedim. Benim yaşım 45 bekar bir bayanım. Daha önce kısa süreli erken yaşta bir evlilik yaptım. Severek evlendik ailemin onayı yoktu ancak ben sevdim ve evlendim. Ancak o sevdiğim adam gerçekten ailemin dediği gibi doğru kişi değilmiş. Benim tanıdığımı sandığım kişi değilmiş çok bir zaman geçmeden değişti. Öyle bir şey olur mu demeyin inanın bende olmaz diye düşünüyordum ama değişen insanlar oluyormuş. Ve daha fazla dayanamadım ve 2 sene sonra boşandık. Tabi boşanmak istemiyordum ama beklesem de düzeleceği yoktu bunu da anlayabiliyordum. Ve ayrıldık en iyisinin bu olacağını düşünerek. Ondan sonra ayrı ve hep yalnız yaşadım. Ve hayatıma daha kimseyi almadım. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Olmasını istememiştim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst, saygılı,Aksaray da yalnız yaşayan bir bayanım.

Benim istediğim ilk olarak arkadaş olabilecek beni anlayan dinleyen birbirimize uyum sağlayabilmemiz ve seviyeli bir arkadaşlık ve ileriye doğru ciddi düşünen bir bey arıyorum. Yaşı 45-55 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. İstediği yerde de yaşayabilirim. Arkadaş ilanları ilanımla ilgilenen en azından ileriye doğru ciddi düşünen bir beyle tanışmak isterim.Arkadaş İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Haziran 2024 1 Haziran 2024 — 19:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Selam ben Aksaray’dan İlhami 55 yaşındayım Aksaray merkes.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar